Wyświetl Pojedyńczy Post
  #213  
Nieprzeczytane 24-01-2010, 20:52
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał AAlka
Przydatne
Dziękuję!


Nie wiem, w czyich rękach był i jak go traktował poprzedni właściciel. Serwisant kręcił głową i dawno temu dał mniej więcej rok życia dyskowi.
Pożyjemy, zobaczymy.
Tak dysk się starzeje. Ważne też aby ustawić wyłączanie dysku. Ja mam po 3 minutach. Kto ustawia wyłączanie na "nigdy" to błąd. Silniczek się kręci, łożyska lub panewki zużywają itd. Ja o procesorze i reszcie myślałem. Do sprawdzania % sprawności dysku mam program. Nie trzeba go instalować. Przypomniałaś to sprawdziłem. Rok nie sprawdzałem. Kolega tym programem sprawdził dysk kupiony na giełdzie, ale na stałym stoisku. Miał być nowy ale miał 30%. Odniósł i wymienili. Powiedział że sprawdzał. Następny był już 100%. A poniżej jest ten co właśnie używam. Ta ikonka głowy z krzyżykiem--to jest start. Mogę programik podesłać-5,5 MB Acha--można zmienić język na polski. Widać na obrazku "Language". Te dni pracy [niby suma to coś tu są złe]. Na moim-teraz u siostry jestem--dysk wykazuje 11 miesięcy, ileś dni i godzin. To tak jakbym "ciurkiem" prawie rok przy kompie spędził. Mam zamiar wymienić na szybki. Tam mam tylko 600 MHz. W internecie to nie ma znaczenia. Internetu dostawa jest wąskim gardłem.

__________________
Idioci wygrywają często. Mają nad nami przewagę liczebną.
Odpowiedź z Cytowaniem