Wyświetl Pojedyńczy Post
  #6106  
Nieprzeczytane 19-01-2018, 16:38
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 618
Domyślnie

Poszukujesz w AVAAZ osób jak "ojciec rydzyk" czy znany tobie z nazwiska senior z SC którzy swój 1% dochodów z podatku rocznego przekazuje na rzecz fundacji międzynarodowych ? Znasz taką osobę ? Solorz Kulczyk nie są na tym forum . Pisałem o petycji którą poparłem i podałem link https://secure.avaaz.org/campaign/pl...b3 3f7bfc9684

Dla jednych pierdoły dla innych nie dalszy ciąg natchnionych ksiąg na temat kobiet półludzi.
Jeśli po śmierci swej żony "zapomnisz nieco o swojej stracie", czemu by nie "zbliżyć się" do nierządnicy? Nawet jeśli jest Twoją synową? Proszę to potraktować poważnie - to ważne wydarzenie! Zarówno Juda (klient), Tamar (nierządnica) jak i poczęty z tego zbliżenia Peres (Fares) są przodkami Jezusa Chrystusa Pana Naszego.
Rdz 38, 12-16 oraz Mt 1, 3 i Łk 3, 33. Zob. także Rt 4, 12 oraz 1 Krn 2, 4

Jeśli kobieta nie może urodzić dzieci - "przyjdzie jej umrzeć". Rdz 30, 1

Biblijne instrukcje na temat sprzedaży własnej córki w niewolę. Wj 21, 7

"Nie pozwolisz żyć czarownicy". Wj 22, 17
Palenie na stosie kobiet oskarżanych o czary nie było jakąś aberracją - było wypełnieniem nakazu Pana Boga Naszego.

Podtytuł z Biblii Tysiąclecia "O małżeństwie i rodzinie"
"Jeśli wyruszysz na wojnę z wrogami, a wyda ich Pan, Bóg twój, w twoje ręce i weźmiesz jeńców, a ujrzysz między jeńcami kobietę o pięknym wyglądzie i pokochasz ją - możesz ją sobie wziąć za żonę. (...) Jeśli ci się przestanie podobać, odeślesz ją, gdzie zechce, nie sprzedasz jej za srebro ani nie obejdziesz się z nią jak z niewolnicą, ponieważ obcowałeś z nią wbrew jej woli." Pwt 21, 11
Jeśli podczas wojny pokochasz piękną kobietę (spośród branek), możesz ją wziąć za żonę; jeśli przestanie ci się podobać i ją zgwałcisz - masz się z nią rozwieść, a nie sprzedać w niewolę.

Ostatnio edytowane przez waclaw46 : 19-01-2018 o 16:54.
Odpowiedź z Cytowaniem