Wyświetl Pojedyńczy Post
  #104  
Nieprzeczytane 17-06-2012, 21:34
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Pytanie

Cytat:
Napisał maj521
Nigdy bym się nie odważyła oceniać życia człowieka po jednej czy dwóch wypowiedziach na forum. Ja szanuję każdego rozmówcę nawet jeśli ma "kosmiczne" poglądy a że nie potrafię rozmawiać z kimś w takim języku jak Twój pozwól, że zrezygnuję z dalszej dyskusji.
Pozdrawiam życząc odrobiny empatii

Wbrew temu co piszesz ,nie oceniam ,ani Ciebie ,ani nikogo innego po dwóch postach ,choć w jakimś stopniu faktycznie, to nieuniknione, skoro wymieniamy tu poglądy i opinie to wnioski też się jakieś nasuwają .
W tym przypadku,kiedy po poście seniora ,przyznaj ,że dość skrajnym
Cytat:
Senaty wszedzie maja sie dobrze,bo po to sa aby cale rodziny w nich umieszczac i po goracej polityce "familia" miala gdzie odpoczac i pogrzac posladki.
Senator to jest dopiero polityk i ladnie brzmi,tak samo jak senacka komisja.
przyznałaś mu rację
Cytat:
No i niestety masz rację. Wszyscy o tym wiedzą i co z tego? To przecież mogą zmienić tylko ci, co by na zmianie stracili
ja wyraziłam jedynie moją opinię nie tyle o Tobie ,ani nawet nie o seniorze ,a raczej o Waszej wizji świata ,że to musi być straszne żyć w takim przeświadczeniu. W przeświadczeniu ,że świat jest z gruntu zły i zepsuty ,a ludźmi kierują tylko niskie pobudki.
Naprawdę uważasz ,że w parlamencie jakiegokolwiek kraju w tym i naszego są tylko ludzie ,po to aby oni i ich rodziny mogły ''pogrzać sobie tyłki''? Bo może źle zrozumiałyśmy się ? Jeśli tak nie uważasz to po co popierasz takie uogólnienia krzywdzące wielu przyzwoitych ludzi ? Ale jeśli jednak faktycznie tak sądzisz ,jak odczytałam to z Twojego aprobującego tonu ,to ja podtrzymuje ,że to straszne musi być żyć w przeświadczeniu ,że tacy są wszyscy ludzie . Świadomie piszę ''wszyscy'',bo ci w senacie to nie jest jakiś specjalny gatunek ,to są tacy sami Polacy jak Ty i ja,to są czyiś krewni,znajomi,sąsiedzi. Nikt ich nie namaszcza ,sami się nie wybierają i z Marsa nie pochodzą ,tylko z sąsiedniej ulicy.
Dlatego wybacz ,ale to nie jest ocenianie Ciebie ,raczej smutek z powodu stanu emocji i świadomości społecznej rodaków.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !