Wyświetl Pojedyńczy Post
  #15  
Nieprzeczytane 29-06-2017, 13:37
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 617
Domyślnie

Cytat:
elfka napisała-Może więcej chętnych będzie,to zorganizujemy spotkanie forumowe
W trzy osoby czy w cztery możesz się spotkać , dużo to też nie dobrze bo będą się przekrzykiwać przez stół.Musi być kameralnie i jak najmniej rozmawiać o służbie zdrowia i chorobach bo depresja gotowa. Umieść informację na regionalnej stronie FC są poszczególne województwa albo poszukaj na stronie for na które wchodzisz bo jest miasto przy piszącym i jego nick.Podziel się z innymi swoim pomysłem podając miejsce godz i dzień.

Ja z przyjaciółmi spotykamy się od kilku lat w formie 55+ ustaliliśmy jeden dzień pierwszy czwartek miesiąca godz 16.00 .Restauracjo kawiarnia Wiśniowy Sad Grodzka 33 Kraków.Spotkania są otwarte każdy może przyjść przedstawia się i rozmawiamy na różne tematy .Rachunki od 6.zł w górę nikt nikogo nie pogania każdy płaci za siebie.Jest to na każdą kieszeń.

Facebook potrzeba się zarejestrować wybrać fora zaprosić innych i pisać lub czytać posty innych.Znajomi urosną z czasem.

Skype też potrzeba się zarejestrować tu możemy prowadzić rozmowy czy w realu rozmawiać mając kamerę. Wymagane potwierdzenie znajomości ,działa dwukierunkowo można cofnąć znajomość. Kto chce spróbować podaję swoje konto :
waclaw461 wyświetli się moje imię i nazwisko i zobaczycie moje zdjęcie. Skype ma funkcję aktywny niewidoczny ,gdy damy aktywny to znaczy że chcemy rozmawiać.
Aktywni ludzie żyją dłużej i utrzymują dłużej sprawność naszego mózgu i depresja ich omija.
Odpowiedź z Cytowaniem