Wyświetl Pojedyńczy Post
  #7  
Nieprzeczytane 02-09-2011, 04:03
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

[quote=waclaw46]
Cytat:
Ja się pytam mój miły kolego kiedy możemy o tym porozmawiać ? za 100 lat ale nie będzie nas to kiedy proponujesz ta dyskusję .Śmieszy mnie tego typu dyskusje ja mam raka z przerzutami ale chciałbym rozmawiać o tej chorobie później.
Wacuś! ja ci naprawdę współczuję. To chyba ten rak ma wpływ na wypływy twojego intelektu. Jeszcze raz współczuję i życzę WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO.
Cytat:
Jak masz w tej sprawie pogląd to go przedstaw albo możesz napisać że jesteś niekompetentny w tej sprawie i to rozumiemy
Wacek! Ja mam od dawna wątpliwości czy WY Wacek cokolwiek rozumiecie.
Cytat:
Twoje wstawki......Zamiast sejmu i senatu w tym czasie było Biuro Polityczne i KC PZPR i ,,,, są pewnie dla twoich przygłupów którzy poza IPN nic nie widzą.
Wacuś! Nie podniecaj się tym czego nie rozumiesz. Kup jakies pisemko, może być Urban i zaraz ci ulży.
To jak ty o powaznych sprawach chcesz rozmawiać jak z czytaniem i rozumieniem masz kłopot? Polecam obrazki. Mniej sie zmęczysz.
Cytat:
Udostępnić wszystkim to archiwum styropianu z donosami pluty ,na forum będziemy się bawić coś donosił nas sąsiadów i przestań nam pieprzyć o swoim kryształowym charakterze.

Wacuś! Jako etatowy przystawek do PZPR-u masz prawo sie denerwować. Ja niczego o własnym charakterze nie piszę. Poza tym, że nie byłem komuszym przystawkiem na partyjnym etacie. Takim na dodatek co po latach przykleja się a to do Urbana, a to do Palikota i podnieca się legitymacją partyjną drobnych kombinatorów żyjących ze spadku po komunie.
Cytat:
Podaj nazwisko i dane byśmy mogli sprawdzić pierwszego bohatera RP czy pierwszym donosicielem zwanym w tym czasie kablem.I daj zgodę na udostępnienie swoich danych na forum.
Wacuś! mnie twoja familia lata i powiewa wiewem swobodnem. Swój życiorys na tym forum piszesz własnemy rencamy i tak jak ci stan jaźni pozwala i mnie to w zupełności wystarcza.
Jak żeś był przystawek do PZPR-u to czemu chcesz innych sprawdzać? Towarzyszy z komitetu zapomniałeś, czy nabór
ogłaszasz do SD?

Cytat:
Sam się zastanów co piszesz ja ciebie nie atakuję tylko żebyś zrozumiał że nie jesteś lepszy od innych seniorów bo nie słyszałem o plucie w krzywym kole bo ludzi z tego okresu jest już niedużo to ci co rozpoczęli transformację.
Czy ty kontaktujesz rzeczywistość przy stukaniu w klawisze?
Jak już dojdziesz do jako takiego postrzegania rzeczywistości to
wolno przeczytaj mój post w sprawie tytułowej i to coś wydalił z pełną elegancja na jaka cie było stać.
A powyzsze zdanie móglbys przy jakiejś okazać i skonsultowac z kimś po sasiedzku w celu korekty co do sensu.


Cytat:
Tu nie chodzi o odznaczenia tylko o to że dalej musimy dokonywać transformacje . Ty starasz się dzielić społeczeństwo na tych
z styropianu i innych grając przyjaciela PO.
Wacuś! O jakich odznaczeniach jarzysz?? Czas przyznawanych z klucza SD-ekom już minął. Tera leci w/g zasług. Jak sie zasłużysz twojej partii, Palikotowi, to może ci Urban jaki krzyż za zasługi przypnie.
Na wszelki wypadek to jednak ...... Odpocznij. Jakieś pastylki, czy cuś" w płynie weź ze zakonskiem. Zobaczysz, ze bez odznaczeń tez da sie żyć całkiem przyjemnie.
Cytat:
Przestańmy pieprzyć o starym okresie i systemie do tego nikt normalny nie chce wrócić zastanów się , jakie mamy pomysły na przyszłość ,albo ich nie mamy.
Wacuś! Ja bym ci radził nie przestawać. Jak nie możesz, to są już tabletki na potencję. Tylko najpierw spytaj lekarza.