Wyświetl Pojedyńczy Post
  #11334  
Nieprzeczytane 26-06-2018, 10:46
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał danusiia
Witam z rana!Dr.jeszcze śpi,ale ok 9,00 będzie śniadanie w łóżku!Lubię te swoje poranki z kawą ale wpierw woda z cytryną!! Dziś jem na śniadanie miseczkę płatków kukurydzianych z borówkami a dr.jak zwykle bułkę z masłem i dżemem,kawę i banana.Chciałam mu podać coś innego to zaparł się żywcem i powiedział,że nie będzie jadł!!A musi bo łyka z rana aż 6 tabletek.Na odwodnienie,na rozrzedzenie krwi,na serce no i tą przeciwbólową na krzyż!To dużo.Ale i tak jego żołądek jest w dobrym stanie!!Żadnej diety nie ma może wszystko zjeść.Tylko zup rzadkich nie lubi,musi być "ein topf"!!Aż łyżka stoi.Ich ulubionym daniem oprócz szparagów są smażone kiełbaski białe z kiszona kapustą.Super kuchnia niemiecka....Albo te sosy i kluski z ciemnego chleba?Zero warzyw,najwyżej kartoflana sałatka z kiszonym ogórkiem.
Trochę przemycam mu warzyw ale gotowanych na krótko.No i obowiązkowo kiełbasa na kolację,jak podałam ser to nie chciał jeść i krzyczał,że jest szefem i on decyduje co mam zrobić! No więc dobrze-całe życie tak jadł i niech dalej tak je! No i leki popijane piwem bo do kolacji obowiązkowo pół piwa!!
No nic konczę bo rozpisałam się.Pozdrawiam!

Gęstą brokułową możesz zrobić po prostu ją zmiksuj
zagęścić ją można kartoflem
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem