Wyświetl Pojedyńczy Post
  #11339  
Nieprzeczytane 28-06-2018, 23:45
caryca1 caryca1 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: Poznań
Posty: 94
Domyślnie

Dziękuję wszystkim, zwłaszcza Stefanowi, za miłe słowa i zachętę do pisania na forum. Oczywiście, nie mam nic przeciwko temu żeby być po prostu Alą.
Jak Stefan zauważył staż na forum ma długi ale niewiele pisałam. No cóż, są w życiu takie momenty kiedy niczego się nie chce i takie, kiedy po prostu nie ma czasu na pisanie na forum, bo pisze się coś innego, trudnego i ważnego.
Przez ostatnie lata pomagałam pisać prace licencjackie, inżynierskie i magisterskie studentom będącymi dziećmi moich znajomych i koleżanek i kolegów mojej wnuczki. Teraz to już prawie wszyscy kończą studia, prace końcowe napisane i została mi jeszcze pomoc mojej wnuczce. Ona dostała się na staż unijny i do połowy września musi być studentką. Promotorka się zgodziła na to by egzamin dyplomowy zdawała pod koniec września. Tak więc z pracą magisterską nie musi się śpieszyć. Ma już sporo materiału i tylko trzeba to odpowiednio złożyć i"ubrać".
Na tym właśnie zawsze polegała moja pomoc- studenci musieli zebrać materiały a im tylko pomagałam napisać. Dzisiejsza młodzież nie umie pisać, nie umie na piśmie przedstawić swoich wiadomości. To wina systemu szkolnictwa w którym zamiast wypracowań odfajkowuje się tylko pozycje na blankietach testów .
Wiem, że będzie mi brakowało tego zajęcia ale już nawiązałam kontakt z firmą, która oficjalnie takim sprawami się zajmuje. Może od września czy października znów będę mogła coś pisać. No i teraz to pisałabym za pieniądze. Do tej pory nigdy od nikogo nie wzięłam ani złotówki. Robiłam to dla siebie, bo potrzebowałam tego, żeby mój umysł nie zastygł. Miałam też dwie strony internetowe ale ostatnio zostały zamknięte. Nie wiem dlaczego- czy dlatego, że za mało ostatnio tam wstawiałam, czy minął czas ważności.
No, tym razem to ja się rozpisałam, ale chciałam uzasadnić brak mojej aktywności na forum.
Nie wiem co będzie jesienią- jeśli zacznę zarabiać, to też pewnie czasu nie będę miała.
Odpowiedź z Cytowaniem