Wątek: samotność
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #20  
Nieprzeczytane 30-12-2006, 18:04
araukaria's Avatar
araukaria araukaria jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 435
Domyślnie

Do Jolity..... dziewczyno za co Ty mnie przepraszasz?
Cytuję "Przyznam, że przez wiele dni (ach, jak się dłużyły!) starałam się ustalić sama ze sobą - jaką popełniłam gafę i dopiero wczoraj uznałam, że mogło to być moje wtrącenie się do Jej "notek"...Niestety chyba ślad tej mojej samowoli jest nieodwracalny - jeszcze pewnie przez czas jakiś...
W tej kwestii miałyśmy odmienne zdania i tyle. Ja swój pogląd przedstawiłam i uważałam ...i nadal uważam sprawę za zamkniętą.

Do Himalaya i Urszuli....
Cytuję... "Araukario aż mi się szkoda tej Jolitki zrobiło przecież wiesz , że ta dziewczyna się uczy a Ty tu taką ripostę . Potraktuj ją ulgowo albo albo napisz krok po kroczku jak to robić.
Cytuję... " Daje się wyczuć pewne napięcie między Jolitką a Araukarią."

Urszulo jakiemu zbożnemu celowi ma służyć ta diagnoza? - to pytanie retoryczne.
Nawet mi przez myśl nie przeszło, że to będzie riposta. Ale widzę, że na "riposty" wskazujecie..... (nie dokończę). T A K T... potrzebny jest nie tylko w muzyce.

A teraz "NIEFACHOWA" ale z życzliwości napisana INSTRUKCJA kopiowania adresów
1. W oknie przeglądarki zaznaczamy prawym myszy adres przeglądanej strony. Adres podświetli się na "niebiesko" i mamy do dyspozycji 4 opcje: wytnij, KOPIUJ, wklej, usuń....
2. Wykorzystujemy opcję KOPIUJ..... lewym myszy. Adres strony został skopiowany i zapisany w myszy.
3. Na otwartej nowej wiadomości (na forum) kursor ustawiamy w nowej linii i dokonujemy czynności wklejenia
4. Klikamy prawym myszy i pokazuje się opcja WKLEJ..... którą zatwierdzamy lewym myszki.
I po sprawie..... Miłej zabawy.
__________________
*Jedno życzliwe zdanie może zmienić czyjeś życie na lepsze, ale wystarczy parę złych słów, by komuś życie zrujnować* (Florence Littauer)