Wyświetl Pojedyńczy Post
  #52213  
Nieprzeczytane 27-04-2024, 09:01
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 62 239
Domyślnie

Dzień dobry.
Hej Gratko i Kamo.
Gratko, u mnie teraz już +10 i słonko, troch e mocno wieje, ale już nie tym od pingwinów.
Właściwie to też mam dzień bezplanowy, może coś w ogrodzie podziałam.
Nie wiem co robić z tymi zmarzniętymi roślinami, zwłaszcza z winogronem, kiwi, bo hortensje trzeba obciąć, od korzenia odbiją, ale w tym roku nie zakwitną, zwłaszcza te ogrodowe.
I powiem Wam, że nawet miskantowi zmarzło to co wyrosło, dzisiaj już zrobiły się brązowe.
Obiad jakiś na szybko zrobię, może zapiekankę z ziemniakami.
Cytat:
Bogusiu dzięki, że wnosisz na to Podkarpacie tyle życzliwości,
że bez Ciebie i Lulki pewnie by ten wątek powoli zamarł, bo tak niewiele nas zostało.
Gratko, dzięki ale przecież każda z nas wnosi dużo ciepła na wątek, a dużo wątków na Seniorku ledwo ciągnie, taka kolej rzeczy.
Kamo, ja dziś obudziłam się o 6-ej, ale z powrotem przytuliłam przytuliłam się do jaśka i do ósmej pospałam.
W końcu nic mnie nie goni.
Z tym rosołem i zupami mrożonymi dobry pomysł, też tak czasem robię, a ostatnio jakoś mi to umknęło z głowy.
Chociaż kilka porcji rosołu muszę zawsze mieć w odwodzie, wnusia bardzo lubi i jak my jemy to, co jej nie pasuje, to ona rosół, bo z zup to tylko pomidorową i ogórkową.
Tak mnie nakręciłaś na ten rosół, że powinnam iść do mięsnego i kupić mięso, ale jeszcze o tym pomyślę.
Dobrego dnia Wam życzę.
Odpowiedź z Cytowaniem