Wyświetl Pojedyńczy Post
  #23  
Nieprzeczytane 17-04-2009, 20:23
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał wuere'le
Tadeuszu, nie do końca mogę się z Tobą zgodzić. Jeżeli kobieta w wieku 38 lat nagle usiłuje skończyć licencjat z edukacji wczesnoszkolnej, a wcześniej miała spore problemy ze zdaniem matury, (3 x do matury), to nie bardzo rozumiem nagły pęd do wiedzy.Ma trójkę dzieci, swój sklep i kiedy ona się uczy?
Słyszę tylko o jej wspaniałych osiągnięciach na uczelni -prywatnej oczywiście.
Jeśli ta kobieta obroni nawet pracę licencjacką i zostanie przyjęta do pracy ( po znajomości oczywiście, bo inaczej sobie nie wyobrażam), to nie wyobrażam sobie jej pracy z dziećmi od etapu stażysty, czyli kogoś, kto faktycznie nic nie umie, jeśli chodzi o prace z dziećmi.
Idąc dalej tym tokiem myślenia, jeśli matura była w trzech podejściach zbyt trudna, czyli wiedzy w główce raczej mało, to co da po latach licencjat robiony po łebkach?
Toż to są kpiny z oświaty i chroń dobry Boże dzieci przed takimi nauczycielami.
Gdzie ja coś takiego napisałem o trzykrotnym podejściu do matury , trójce dzieci?? Jakoś tego nie widzę i nie pamiętam. Załóżmy pracuje w szkolnictwie ale wymagania się zwiększają i obecnie potrzebuje dodatkowego "świstka". To miałem na myśli. kiedyś wystarczyło Liceum Pedagogiczne lub o ile się nie mylę następnie Studium Nauczycielskie. może jeszcze uchowali się tacy pedagodzy do emerytury jeszcze brakuje paru lat i wybór uzupełnić wiedzę lub na zieloną trawkę. Może to dotyczyć innych zawodów.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem