Wyświetl Pojedyńczy Post
  #7  
Nieprzeczytane 10-02-2011, 15:34
oloolo oloolo jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Posty: 48
Domyślnie

Cytat:
Napisał Panterka47
Witaj tez nie lubie nachalnej reklamy i najlepiej jak ktoś mnie przekonuje swoim przykładem do jakiegoś e-biznesu,tak tez zrobiłam moja koleżanka zachęcała mnie do MLM wiem byłam dystrybutorką na poziomie Lidera ( jeszcze jestem)wiem co to jest plan marketingowy i te różne niuanse po podjęciu współpracy i powiedziałam nigdy,u mnie zakup własny to 20 butelek!!!!!!!!!ciężka praca.Ale,ale jak już raz posmakowało się MLM to jakoś kusi iiiii skusiło mnie .
Przeczytałam o produkcie super,przeczytałam plan marketingowy super i weszłam jestem dopiero dwa tygodnie,rzeczywiście towar szybko zbywalny w swojej matrycy mam juz 30 osób a tylko trzy ze swego polecenia,kwalifikacje własna i grupy już jest to mi odpowiada jestem bardzo zadowolona
Witam!

Nawet się domyślam o jakim MLM-ie piszesz Ostatnimi czasy sporo systemów MLM przeglądam, aż nie mam czasu zaglądać na forum. Chciałbym wybrać coś dla siebie.

Bardzo fajne jest to, że MLM nie pochłania dużo czasu a jednocześnie daje dużo możliwości, również w Internecie!

Obecnie zastanawiam się nad pewnym systemem MLM dot. suplementów diety.
__________________
"Bądź ostrożny czytając książki o zdrowiu. Możesz umrzeć na błąd w druku" - Mark Twain
Odpowiedź z Cytowaniem