Wyświetl Pojedyńczy Post
  #103  
Nieprzeczytane 20-05-2009, 15:27
Jolina's Avatar
Jolina Jolina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Koronowo
Posty: 25 105
Domyślnie

Marcelino
zaciekawił mnie Twój post z racji tematu samego w sobie ,a nie w sensie współpracy.Do współpracy napewno zgłoszą się osoby młodsze,Jedną już masz-Anię 13
Myślę żepomysł jest dobry,ale możliwy do wykonania tyklo w realu i to nje jako jeden klub,bo jesteśmy rozsypani po kraju a nawet świecie.Chyba że masz na myśli,zorganizowanie takiego klubu w swoim mieście.
Nie wiem gdzie mieszkasz piszę tylko na podstawie cytatu ANI 13..Powiem Ci tylko,że ja osobiści bardzo bym chciała mieć taki klub w swoim miescie.
I TAK,w wersji rozszeżonej,,,z małym barkiem ,by usiąść ze znajomymi wypić kawkę ,coś do waki,.By można było by zorganizować jakieś spodkanie np, z racji imienin, urodzin itp
Przy tym,jakieś drugie pomiieszczenie na npjakąś gimnastykę,ćwiczenia oczywiście z instruktorką,z salką internetową na jakieś doszkalania ,kursy.itp. itp.Dużo jest możliwości ,które mogły by być....ale trudniej z ich spełnieniem. W każdym bądż razie maży mi się takie miejsce.
Pozdrawiam i życzę spełnienia zamierzeń , z pożytkiem dla nas seniorów, i miło że ktoś o nas pomyślał= tembardziej że jesteś młodą osobą.W DZISIEJSZYCH CZASACH TO RACZEJ ŻADKI PRZYPADEK.
Odpowiedź z Cytowaniem