Wyświetl Pojedyńczy Post
  #42  
Nieprzeczytane 06-06-2009, 06:25
urszula-kol's Avatar
urszula-kol urszula-kol jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Wrocław
Posty: 3 067
Domyślnie

Witajcie, witaj Irenko. Przepiękny ten obrazek z witrażyka. Nadaje się na konkurs.
Chyba dyskusje na tematy lużne nie związane bezpośrednio z grafiką już wreszcie się skończyły. Nareszcie każdy znajdzie swoje miejsce w czterech wątkach, ja tu widzę miejsce dla siebie. Galeria mnie nie interesuje.
Irenko twoja pasja i zaangażowanie jest piękne i udziela się.

Jeszcze tylko ustosunkuję się do słowa jakie tu padło - wdzięczność.
Muszę powiedzieć, że ja w swoich początkach graficznych byłam zupełnie sama. Trochę zazdrościłam pieknych obrazków Tarnince i Krise.
Zdana byłam tylko na blogi dziewczynek, gdzie znajdowałam prościutki instrukcje, ale dzięki temu poznałam możliwości programu PfotoFiltre i w minimalnym stopniu Studio.

Potem przyszła Yeva i jej jestem bardzo wdzięczna za cierpliwe i profesjonalne tłumaczenie tajników gimpa. Dzięki niej, dla mnie to był juz wyższy stopień wtajemniczenia graficznego, poznałam zasadę pracy na warstwach.

Drugą osobą której jestem wdzięczna, to jesteś ty Irenko. Niech sobie wszyscy przypomną jak to było i ile skorzystali.
Wkroczyłaś w grafikę z wielką energią i chęcią poznania.
To się udziela i jest potrzebne. Taka osoba to wielkie szczęście dla chętnych do nauki.
Nam wszystkim pokazałaś francuskie strony z grafiką i tutorialami, choćby Centerblogi.... Ile osób korzystało z tubek, ramek.....
Dzięki temu ja korzystałam w dalszym poznawaniu PhotoFiltre Studio. Otworzyły mi się oczy na filtry 8bf. Wspólnie się tego uczyłyśmy i dzięki temu mnie poszło już gładko.
Kto tego czasu nie pamięta jak Iluzja weszła na forum, to niech sobie przypomni.

Zaraz wezmę się za jakiegoś tutka z animacją, bo w AnimationShop mam zaległości.
__________________