Wyświetl Pojedyńczy Post
  #53  
Nieprzeczytane 24-12-2007, 01:35
donka's Avatar
donka donka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Miasto: Zakopane
Posty: 2 737
Domyślnie

Nika

Może masz rację, że trzeba latać po województwach , ale ten podział stwarza tak wiele możliwości tematycznych , że wybór odpowiedniego wątku ogólnego może być problemem.
Ja staram się zgodnie z życzeniem bodajże Lorisona i chyba Twoim umieszczać stare fotografie Zakopanego tu w regionie małopolskim i w Podróżach / Dawnych wspomnień czar /, ale już jakieś materiały współczesne , również warte tego , by je pokazac, czy podzielić się nimi z innymi ,musiałabym umieszczać w innym wątku , ale w jakim.Pewnie miałabym z tym problem, a tak można wrzucać wszystko do jednego worka /regionalnego/ .Jestem tu od niedawna i nie chciałabym przyczyniać się do zmiany panujących w klubie zwyczajów,więc poradż wobec tego ,jak zamieszczać swoje
ewentualne prezentacje w ogólnych wątkach, by również po nich nie skakać . A w ogóle to chyba w dużym stopniu ponosi za tą krytykowaną sytuację administrator.
Pozdrawiam i przy okazji składam wszystkim Życzenia Spokojnych i Radosnych Świąt. Przepraszam, że nie przesyłam
życzeń imiennych i osobistych ,których b. dużo otrzymałam i za które ogromnie dziękuję,ale nie mam jeszcze w tej dziedzinie takiej wprawy i umiejętności, jakimi większość członków klubu się wykazuje.
Odpowiedź z Cytowaniem