Wyświetl Pojedyńczy Post
  #11  
Nieprzeczytane 03-11-2009, 20:41
mxla mxla jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2009
Posty: 7
Domyślnie

Panie Tadeuszu, z czego Pan wnioskuje że inni się z Panem zgadzają? Poza panią Rozią która pociągnęła za Panem teorię spisku (bardzo mi przykro ale tym razem nos Panią zawiódł ), Pani Słowikowa podeszła do tematu rzeczowo, wyraziła swoją opinię, mało tego ma zgoła odmienne zdanie od Pańskiego odnośnie studentów. Notabene podzielam zdanie Pani Słowikowej - nikomu nic nie ubędzie od niesienia pomocy, a jak kto ma dość to internet ma to do siebie że nikt nikomu nie każe czytać i wchodzić w posty niechciane.

Więcej czasu Pan tu stracił na swoje podejrzenia nieźli by Pan się w ogóle tudzież rzeczowo udzielał.

Pozatym nie zamierzałam Pana obrażac - może i się Pan udziela w pomocy studentom, tego nie wiem, ale widać, że niechętnie.

Zresztą nie o tym jest ten wątek....

Pani Słowikowa - dziękuję za odpowiedź. Nie rozumiem co Pani miała na myśli pisząc, że tymbardziej do nas...

Mam wątpliwości czy można tak zostawić kogos na pastwę losu... a jeśli się wywróci kto pomoże jej wstać, kto ugotuje czy zrobi zakupy? Parkinson to ciężka choroba prowadząca do otępienia i kalectwa... w tej chorobie moze być zaburzona ocena stanu rzeczy... z drugiej strony ocena z zewnątrz ile jest w decyzji mamy tej złej oceny spowodowanej chorobą a ile świadomej decyzji jest trudne.
pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem