Wyświetl Pojedyńczy Post
  #11  
Nieprzeczytane 12-02-2017, 19:55
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 790
Domyślnie



Kasandra ♦ - Przygotowała pyszne śniadanko, wybrałam pomidorek, ogórek i chlebek z pasztetem.
Kalina ♦ - Bardzo dziękuję za obszerne informacje oczyszczenia organizmu. Ten ziołowy sok z pokrzywy kupię zapewne w Aptece. Masz dużą wiedzę o ziołach. Dziękuję Ci bardzo.
Honorka ♦ - Nie martw się u Ciebie też napada śniegu, obudzisz się i będzie biało. Jajeczka przygotowałaś na półmiękko takie lubię, a fotel super bardzo wygodny. Miłego pobytu u córki Ci życzę.
hutków ♦ - odwiedził nas z pozdrowieniami, martwi się o aurę jakie może przynieść niepowołane skutki dla drzew i roślin.
melunia ♦ - pojawi się w swoim czasie. Zadbała o Miodowo w całym calu i jest spokojna o resztę. Kupiła nowy dom, wysprzątała, świątecznie udekorowała.
oma ♦ - Masz słuszną rację i jesteś spostrzegawcza, słusznie zauważyłaś, że zarywam noce. Od dłuższego czasu cierpię na bezsenność i bardzo późno chodzę spać. Zauważyłam, że wystarczy mi 4-5 godz. snu. Jak przechodziłam na emeryturę to moim marzeniem było się wyspać. Ciągłe było mi brak deficytu snu, a teraz, kiedy mogę spać do woli to nie śpię. Zauważ ;- Nie mogę zapalić znicza wirtualnego dla śp. Jolanty. Jest informacja ; Brak informacji bazy danych. Dotychczas zapalałam i było wszystko w porządku, a od kilku dni nie mam możliwości.
Frezja ♦ - gościnnie u dzieci. Tam też witała Nowy Rok.
Renia ♦ - pojawiła się do nas z życzeniami.
alodia ♦ - spędziła pracowicie dzień podobnie jak ja, ponieważ też zrobiłam pranie nazbierało się obrusów, ściereczek, ręczników. Posprzątałam, zasiadłam do komputerka i już trzeba przygotować się do kolacji.
Anielka ♦ - napisałaś, że zgodnie z Horoskopem Baran i Byk to dwie rogate dusze, owszem są to rogate dusze ale o wielkich sercach. Mój mąż jest " Baran " - ale z charakteru bardzo łagodny, dobry mąż, ojciec, dziadek i kolega. Myślę, że odpoczęłaś już w pieleszach domowego zacisza po uroczystościach. Bądź dumna Anielka bo masz bardzo cudownych rodziców. Moi rodzice już nie żyją i zawsze mi ich bardzo brak. Moja mamusia zmarła jak miała 64 lata.

Czas szybko ucieka nawet nie wiem kiedy i już jest wieczór,trzeba przygotować kolację.

Wspaniałego, wyjątkowego, pierwszego Weekendu w Nowym Roku - 20016.
Miłych spotkań w gronie rodzinnym i znajomych przy blaskach choinki.
Pozdrawiam serdecznie z zaśnieżonego Wrocławia.


♥ == 02.01.2016r>>>>>>>>>>>>CZĘŚĆ 109- POST - # 208
Odpowiedź z Cytowaniem