Wyświetl Pojedyńczy Post
  #13  
Nieprzeczytane 12-02-2017, 19:58
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 793
Domyślnie


Witam wszystkie Pszczółki i Guciów w nowym tygodniu Nowego Roku 2016.




☺-☻-♥-♦-♣-♠-•-◘-○-◙-♂-♀-♪-♫-☼-►-◄-↕-‼-¶-§-▬-↨-↑-↓←→∟↔ ▲-▼

Znaki pisane na klawiaturze
za pomocą klawisza ; - Alt i cyferek - Używamy cyferki po prawej stronie klawiatury.
Trzeba przycisnąć Alt i trzymając wciśnięty klawisz jednocześnie po prawej stronie
klawiatury wybrać np. 3 Wyjdzie nam serduszko np. Alt i 3 = ♥
Nie bierzemy pod uwagę cyferek w górnej części klawiatury tylko z boku po prawej stronie klawiatury.
Jeszcze raz wytłumaczę bardziej obrazowo dla tych co mają problem i sobie nie radzą wstawić znaki na klawiaturze.
Zaznaczyłam na " Paint" , gdzie trzeba przyciskać klawisze na klawiaturze.
Klawiatura jest taka sama w Laptopie i tak samo znajdują się cyfry po prawej stronie klawiatury i na górze. Któraś z Pań pisała, że w Laptopie ma tylko na górze. To nie jest prawda, są też po prawej stronie. Cyfry znajdujące się na górze nie bierzemy pod uwagę bo one służą do czegoś innego, dlatego pisałam, że tylko po prawej stronie klawiatury wystukujemy wybraną cyfrę.
ALT PRZYTRZYMUJEMY WCIŚNIĘTY - WCISKAMY CYFRĘ I DOPIERO PUSZCZAMY KLAWISZE.
oma i Wodniczka ▬ od razu to pojęły i zaraz wstawiły bez problemu wszystkie znaki.
Powodzenia życzę wstawiania znaków na klawiaturze, kto chce niech spróbuje, a kto nie chce to przecież nikogo nie zmuszam. Zastanawiały Was moje znaczki , że takie wstawiam między wierszami to chciałam się tylko z Wami podzielić tą umiejętnością bo są bardzo fajne i czasami bardzo potrzebne. Pokazałam już bardzo dokładnie jak tylko mogłam.



`♥ == 04.01.2016r>>>>>>>>>>>>CZĘŚĆ 109- POST - # 245
Odpowiedź z Cytowaniem