Wyświetl Pojedyńczy Post
  #19  
Nieprzeczytane 12-02-2017, 20:08
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 794
Domyślnie

Cudownej Niedzieli Wam życzę w domowym zaciszu przy choince w miłej atmosferze domowego rodzinnego ogniska, przy smacznej aromatycznej kawie lub ciepłej herbatce
w gronie rodzinnym lub przyjaciół. U mnie jeszcze jest choinka w tej chwili ma zapalone światełka i sprawia miły nastrój i atmosferę w całym pokoju. Nikomu nie przeszkadza a jest na centralnym punkcie, widoku. Rozbiorę ją dopiero po 02. Lutego. Jak ksiądz był po kolędzie to był zachwycony pomysłowością zawieszenia choinki.Teraz jeszcze niech cieszy nas swoim blaskiem. Siedzimy sobie z mężem przy kawce i wspominamy jak to było kilka lat wstecz jak człowiek był młodszy jak to mąż przyjechał do mnie saniami. Jakież to było romantyczne jak wyruszyliśmy na przejażdżkę tylko we dwoje. To były piękne czasy i bardzo mroźne zimy. Teraz człowiek wyjdzie na spacer i daleko za bardzo nie może iść bo nie starcza sił ale na spacerku byliśmy i teraz siedzimy sobie w towarzystwie choinki. W przyszłym roku też będzie wisiała w pokoju w tym samym miejscu. U mnie zawsze w domu choinka gości aż do Lutego i cieszy nas swym magicznym blaskiem. Udanej niedzieli wszystkim życzę. Z miłymi pozdrowieniami dla Was wszystkich bez wyjątku tu obecnych i nieobecnych.





https://www.youtube.com/watch?v=LOn9nPGrTvY
♥ == 24.01.2016r>>>>>>>>>>>>CZĘŚĆ 109- POST - # 544
Odpowiedź z Cytowaniem