Wyświetl Pojedyńczy Post
  #123795  
Nieprzeczytane 18-04-2019, 22:46
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
I znowu SUKCES funkcjonariusza PiSu...
I to chyba element animalny wyposażony w eksportowy polski produkt czyli w jakiś rodzaj..... sztucznej inteligencji


Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/swiat/news-...ampaign=chrome

ja bym dodał jeszcze chama skazanego sądownie za wyzwiska pod adresem dorosłej młodzieży.

No i gdyby ''wykładał"się w Kicago dla elity w parafialnej piwnicy, to nie spotkałaby go ta "przyjemność"
Co znaczy SŁAWA sięgająca antypodów i uniwersytetów w JUESEJ.

Legutko twierdzi, że "wykład "się odbył ....tajnie i w konspirze

pomimo tego część studentów, około czterdziestu osób, postanowiła jednak, że wykład wygłoszę. Jeden z profesorów, prof. Dickinson, zaprosił mnie na swoje seminarium. Ci młodzi ludzie przewieźli mnie na to spotkanie, a na uczelnię dostałem się tylnymi drzwiami. Zostałem, nazwijmy tak, przeszmuglowany na salę wykładu, co uznałem nawet za dość zabawne. Wykład wygłosiłem – relacjonował Legutko.

Podobno rownież prime minister RP został entuzjastycznie przyjęty podczas dwudniowej wizyty w USA.
Tylko tak się dziwnie złożyło, że nikt z administracji Trumpa nie zauważył jego przybycia i tym samym nie znalazł czasu na uroczyste podjęcie tak znamienitego gościa.
Podobnie jak nie tak dawno potraktowanono Adriana.
Cytat:
We wtorek Mateusz Morawiecki rozpoczął dwudniową wizytę w USA. W terminarzu premier miał udział w premierze filmu promującego Polskę "Poland: The Royal Tour" w Lyric Opera w Chicago i kilka innych kurtuazyjnych okazji. Podobno jednak nie wszystko poszło zgodnie z pierwotnym planem, na co wskazał właśnie znany polski dyplomata.
"Nieśmiałe pytanie: dlaczego nie doszła do skutku wizyta PMM w Waszyngtonie, nad którą ambasada pracowała miesiące? Że wiceprezydent nie chciał się spotkać - przykre, choć zrozumiałe, wziąwszy pod uwagę pozycję tego rządu. Ale nawet doradca ds. bezpieczeństwa?" – napisał na Twitterze były ambasador Polski w Kanadzie, a obecnie kandydat do europarlamentu z ramienia KE Marcin Bosacki.

Marcin Bosacki
@MarcinBosacki
Nieśmiałe pytanie: dlaczego nie doszła do skutku wizyta PMM w Waszyngtonie, nad którą ambasada pracowała miesiące?
Że wiceprezydent nie chciał się spotkać- przykre, choć zrozumiałe, wziąwszy pod uwagę pozycję tego rządu. Ale nawet doradca ds. bezpieczeństwa? ��#specjalnerelacje

Kancelaria Premiera

@PremierRP
Rozpoczęła się wizyta premiera @MorawieckiM w #NowyJork.

Zobacz obraz na Twitterze
344
19:08 - 17 kwi 2019
Twitter Ads - informacje i Polityka prywatności
Ludzie o tym mówią: 148
Słowa Bosackiego potwierdza amerykańska prasa, która donosi, że spotkanie polskiego premiera w sprawach bezpieczeństwa "zostało przełożone".

Marcin Bosacki
@MarcinBosacki
ˇ 17 kwi 2019
Nieśmiałe pytanie: dlaczego nie doszła do skutku wizyta PMM w Waszyngtonie, nad którą ambasada pracowała miesiące?
Że wiceprezydent nie chciał się spotkać- przykre, choć zrozumiałe, wziąwszy pod uwagę pozycję tego rządu. Ale nawet doradca ds. bezpieczeństwa? ��#specjalnerelacje

Marcin Bosacki
@MarcinBosacki
Informacja naturalnie z prasy. Amerykańskiej: pic.twitter.com/Z3tD3BSLFA

Te tromtadrackie stwierdzenia o wstawaniu z kolan weryfikuje co dnia życie.
Czy wcześniej po 89 roku, któryś z polskich premierów lub prezydentów byli tak traktowani w świecie jak ci obecni.
I oni śmią DonaldaTuska postponować ?
Z czystej zawiści, bo nigdy się nie wdrapią tam gdzie on wszedł zaproszony i witany.
Że nie wspomnę o "prywatnej osobie" Lechu Wałęsie, któremu połączone izby kongresu i senatu zgotowały stand ovation.
No i tego obu panom karzełki nigdy nie wybaczą.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem