Wyświetl Pojedyńczy Post
  #1037  
Nieprzeczytane 04-04-2013, 08:38
Bertold Bertold jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: S - jak Słońce
Posty: 1 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał danusiia
Witam!Piękna i długa historia od LEEA!Czasem i w życiu tak się zdarza a nie tylko w bajkach!!A temat miłości jest niewyczerpany.Tylko nie każdy może ją spotkać!Np.ja do tej pory nie spotkałam!!!Było w moim życiu 2 mężów i 4 dzieci zdawało mi się tylko że to miłosc a to tylko był seks!Męzowie poumierali a ja nadal przyciągam "samców"!Juz na pierwszej randce nowo poznani faceci chcą całować i potem okazuje się nagle że nie ma tematów do rozmowy!Dlatego jestem bardzo ale to bardzo szczęśliwa że WAS znalazłam!!!Pozdrawiam!
Witaj Danusiia. Myślę, że nie odkryłaś jeszcze całej prawdy o życiu i o facetach, o roli każdej z płci w społeczności i wielu jeszcze innych prawd. No i o miłości też niewiele wiesz, bo swój pogląd wyraziłaś tak, jak gdyby miłość zależała wyłącznie od zmarłych mężów. Danusiia, można kochać bez względu na intelekt partnera i nie być kochanym - miłość to alchemia. Miłość nie szuka poklasku, nie pragnie korzyści, nie mnoży oczekiwań wobec kochanej osoby, nie szydzi a tęskni nawet za chwiką wspólnego milczenia. Miłość fizyczna - "seks" - jest ukoronowaniem wspólnoty duchowej partnerów. Ty tego nie wiesz lub napisałaś swój post prowokacyjnie. Bez względu na to, życzę Ci, aby w Twoim sercu utkwiła strzała wypuszczona przez Amora - bożka miłości.
Odpowiedź z Cytowaniem