Wyświetl Pojedyńczy Post
  #33  
Nieprzeczytane 01-04-2011, 14:17
Kazimierz's Avatar
Kazimierz Kazimierz jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Gdańsk,pomorskie
Posty: 3 007
Domyślnie Hypatio,

Cytat:
Napisał Hypatia
Świetnie to napisałeś,tylko bądź łaskaw i podaj choć kilka nazwisk politykow SLD ,którzy są przygotowani i gotowi

bo jakoś ja ich nie widzę.Chyba ,że zupełnie inaczej pojmujesz "ważne dla państwa reformy gospodarcze",ja jak na razie widzę w SLD nurt neososjalistyczny i gotowość do reform ,ale nie gospodarczych tylko światopoglądowych i nic więcej . NIC!


---------------------------------------------------------
Najważniejsze,aby najważniejsze było to co najważniejsze!

Lewica sprawowała rządy w III RP samodzielnie z powodzeniem przez długie lata i posiada mnóstwo świetnych polityków. Jeśli niektórzy krótkowidze polityczni ich nie widzą to trudno, nie mam to rady.
Masz rację, PO boi się , że lewica będzie zbyt napierała na reformy ideologiczne i ustawieniu KK na właściwym miejscu.
w sprawach gospodarczych będzie zbyt hamulcowa, jeśli chodzi o ograniczenie prywaty.
Moim zdaniem, w czasach rządów lewicowych Polska przeżywała rozwój gospodarczy pod każdym względem. Weszliśmy do UE , bezrobocie spadało itd.
Zbyt rozuchwalono KK i to trzeba naprawić.
Masz rację, jeśli chodzi o Twoje motto. Szkoda tylko, że tak mało konkretne.Był bym szczęśliwy gdybym dożył jeszcze rządów Nowej Socjaldemokratycznej Lewicy .