Wyświetl Pojedyńczy Post
  #202232  
Nieprzeczytane 02-08-2023, 17:33
enia60's Avatar
enia60 enia60 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: małopolska
Posty: 19 452
Domyślnie

Dzień dobry kochani

Krysiu masz rację, coraz mniej wpisów na wątku, mniej aktywności, problemy zdrowotne to wszystko zniechęca do sięgnięcia po "pióro".
Tak też dzieje się u mnie, nie wyjeżdżałam w lipcu poza wyjątkiem jak była wnuczka u mnie.
Dolegliwości reumatyczne póki co nie ustępują. Co i o czym pisać jak dzień i noc to stała walka z większym lub mniejszym bólem.

Dzisiaj natknęłam się na wpis sprzed laty jednej z koleżanek z seniorka.
Wpis mobilizujący, pozytywny pomyślałam, że może nie warto uderzać głową w murtylko małymi krokami iść do przodu.
Powiem, że Janusz też mnie zmotywował.On chociaż ciągle jest pod kontrolą specjalisty robi wiele dla siebie.
Przemierza jak sam pisze, dzwoni coraz większe odległości po parkach, wrócił do samodzielnego prowadzenia auta, widać jak się chce to wiele można.
Zobaczę, przekonam się bo najwyższy czas na spotkanie.

Reasumując miłe koleżanki pomimo, że nie jest łatwo podziwiam wasze starania o zdrowie, aktywności artystyczne i podróże Ali, podziwiam rowerzystki Anię, Mirkę, Jadzię, Krysię, Irenkę i inne za dziesiątki przeczytanych książek, obejrzanych filmów, Małgosię ,Grazynkę za dbanie o dom i zdrowie rodziny.Krysiu myślę, że nie jest tak źle.

Tylko trzeba jeszcze poszukać coś co aż do tej pory czeka na dokończenie,odwrócić uwagę od różnych przypadłości i cieszyć się każdą chwilą.
Próbuję .....

Cytuję wpis jednej z koleżanek

"każdy etap życia stawia przed człowiekiem pewne zadania, czegoś od niego wymaga. Upływające lata nie zwalniają od obowiązku pracy nad sobą. Teraz właśnie jest dobry czas na to, by się dookreślić, może jeszcze coś zmienić, poprawić. "


Odpowiedź z Cytowaniem