Wyświetl Pojedyńczy Post
  #2144  
Nieprzeczytane 13-06-2012, 21:58
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał uka
Basiu - a ja dalej sobie siedzę w hotelu Biltmore, skoro mnie zaprosiłaś
Sączę drinka z duchem Al Capone i cała podróż z Tobą przelatuje mi przed oczyma.
Szkoda,że musiałaś już wracać.
Fajnie było.Miło się z Tobą podróżowało.
Dziękuję za towarzystwo.

Jadziu, Uka - podroz byla wspaniala, ciagle mam w oczach pewne sceny, zwlaszcza te z Everglades.

Dzisiaj z hororem przeczytalam okropna wiadomosc. Pamietacie moje zdjecia z Gator Park - jak liczylismy aligatory?:

Wiadomosc z dzisiejszego wydania HuffingtonPost Miami - uff, zrobilo mi sie goraco.

Gator Bites Off Airboat Captain Wallace Weatherholt's Hand In Everglades City (VIDEO)

Posted:06/13/2012 10:19 amUpdated:06/13/2012 12:34 pm

Cytat:
A gator bit the hand off an Everglades City airboat captain on Tuesday while six tourists on board watched.
Cytat:
The man, who is known as Captain Wally,was reportedly feeding the alligator while leading a Captain Doug's Everglades Tour when the attack occurred.

In cell phone footage taken by a NBC2 producer who was on a Captain Doug's tour a few weeks prior, an airboat captain can be seen feeding a large gator who jumps feet out of the water towards the food.
link do video
http://www.huffingtonpost.com/2012/06/13/gator-bites-off-airboat-c_n_1592978.html?utm_campaign=061312&utm_medium=em ail&utm_source=Alert-miami&utm_content=Photo


Aligator (GATOR) zaatakowal i ugryzl w reke kapitana airboat. Scene obserwowalo 6 turystow, ktorzy byli w lodzi.

Obejrzyjcie video - jest po angielsku ale scena - co za horror.
Hihi, zawsze mowie, ze strzeze mnie moj Aniol Stroz.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!