Wątek: Sprzedam
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #19  
Nieprzeczytane 30-10-2010, 10:57
Ania o.'s Avatar
Ania o. Ania o. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 3 755
Domyślnie

Cytat:
Napisał saguela
Aniu, kontrowersyjna z Ciebie babka.
Odbieram Twoje posty z mieszanymi uczuciamiJeśli masz taki styl, to mi nic do tego, a wyraziłam tylko nieśmiało swoje zdanie.

Saguelu
wyobraź sobie, że ja nie mam nic naprzeciw aby zdarzało Ci się mieć własne zdanie a nawet bronić go do upadłego nawet jeśli nie wnosi nic mądrego. Możesz nawet wyrażać je śmiało - ot taka tolerancyjna jestem i otwarta na wszelkie inności. A stylu nie mam żadnego, bo nie dam się zaszufladkować w jakieś wyświechtane oceny typu "kontrowersyjna". Mam drugie życie więc żyję chwilą, reaguję jak mi się podoba i kiedy mi się chce i jak uznaję za stosowne oraz adekwatnie do sytuacji. Nie zamierzam się przed nikim z tego tłumaczyć, bo niby dlaczego miałabym. Mam dystans do wszystkiego i nikomu nic do tego. Mam też swoje zasady m.in. nie używam słów wulgarnych, bo się nimi brzydzę i nikogo imiennie nie obrażam. Tak więc Saguelko - podsumowując mój wizerunek wyrażony przez Ciebie - jeśli masz mieszane uczucia to może pomyśl czy nie lepiej byłoby nie podczytywać mnie zza węgła w ogóle. Szczególnie gdy trzeba mnie szukać, bo bardzo sporadycznie bywam na wątkach, tym bardziej, że potem admina za sprzątanie się wreszcie zabiera i jeszcze może rachunek za robotę wystawić.
__________________
Jeśli warto wspomnij. Jeśli nie - zapomnij.