Wątek: Indie
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #574  
Nieprzeczytane 10-10-2012, 20:10
Ania o.'s Avatar
Ania o. Ania o. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 3 755
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lulka
Namaste Aniu ...
Ciekawa jestem, jakie zdanie bedą miały Twoje dzieci po powrocie. Koniecznie napisz.
Pozdrawiam.


Namaste Lulka
Mam problem z przekazaniem wrażeń. Głównie dlatego, że tych wrażeń jest ogrom a na dodatek tak bardzo różne. Moi młodzi (syn z synową) są chyba porażeni tym wszystkim co zobaczyli. Dla nich to też egzotyka. Przegadaliśmy 1 cały długi wieczór. Mieli w ramach wczasów zapewnione kilka wycieczek a ponadto kilka wykupili dodatkowo. Tak więc sporo zwiedzili i mieli czas wypełniony niemalże w 100%. Niewiele pozostawało na indywidualne spacery i podglądanie codzienności. Faktycznie dla nich to co zobaczyli, to zupełnie inny świat. A każdego roku inny zakątek świata zwiedzają. Jednak Indie są na tym tle dość szczególne i niestety niekoniecznie w sensie pozytywnym. Chociaż ... mają też fotki i przeżycia z miejsc pięknych. Faktycznie kontrasty w życiu mieszkańców Indii, w przyrodzie, otoczeniu są ogromne, ale i wrażenia są także niesamowite i bardzo różne. Dostałam suweniry - absolutnie nieprzydatne i można je traktować jedynie w kategorii ciekawostek - prezencików. Miałam nadzieję, że będę mogła zamieścić parę fotek ale niestety, mogłam je jedynie oglądać. Na każdej fotce - poza wszystkim - umieszczali pamiątkowo także siebie, więc zdjęcia do publikowania się nie nadają. Dobrze, że byłam trochę "oświecona" w temacie współczesnych Indii co pozwoliło mi przynajmniej odrobinkę "wymądrzać się" w rozmowie z młodymi.
Lulko i Mar-Basiu dzięki Wam za to. Pozdrawiam.
__________________
Jeśli warto wspomnij. Jeśli nie - zapomnij.
Odpowiedź z Cytowaniem