Wyświetl Pojedyńczy Post
  #6  
Nieprzeczytane 02-03-2010, 19:22
Paula's Avatar
Paula Paula jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: Pomorskie - P. Gdańsk
Posty: 22 263
Domyślnie

Witam wszystkich zainteresowanych tematem. Trochę o sobie. Jestem w związku już 25 lat z mężczyzną 5 lat młodszym ale to akurat nie jest takie istotne albowiem różnica wieku jak pisze eledant nie może być głównym czynnikiem dla trwałości związku tylko jednym z wielu. Aby związek miał szansę przetrwania musi być kompatybilny - zgodność charakterów, poglądów, zainteresowań i oczywiście poczucie bezpieczeństwa. Dla mnie ważną cechą była dojrzałość psychiczna partnera. Każdy człowiek ma zalety i wady i ty decydujesz co jest dla ciebie ważne toteż bierzemy różne aspekty pod uwagę drugiej osoby. Jednym słowem osoba musi odpowiadać naszym standardom. Jednemu będzie pasowała a drugiemu nie. Najważniejsze jest dogranie się ale na to potrzeba wspólnych kompromisów jak w każdym normalnym związku i aby się udało wszystko zależy jak mamy poukładane w głowie.
Odpowiadam na zasadnicze pytanie czy związek ze starszą kobietą jest kompatybilny? na moim przykładzie tak i nic nie zapowiada aby miało się to rozsypać wręcz zawiązało na dobre i złe silnym węzłem.
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

Ostatnio edytowane przez Paula : 02-03-2010 o 20:18.
Odpowiedź z Cytowaniem