Wyświetl Pojedyńczy Post
  #15754  
Nieprzeczytane 30-04-2023, 19:27
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 799
Domyślnie

NIE WKLEJAMY TU KOMENTARZY . PRZECZYTAJ I PRZENIEŚ SIĘ NA PONIŻSZY CZERWONY LINK
NA KONIEC TRESCI MOJEGO KOMENTARZA.


link poprzedniej bramki- 120-tej pozostaje dalej zawsze do wglądu.
http://www.klub.senior.pl/humor-zaba...post1329511318


Proponuję tylko małe przenosiny pod prawidłową nazwę nadaną przez założycielkę tego wątku Jolitę- " Pszczółki Jolity" i spotykamy się dalej. Nadmieniam , że od 5 lat już na tym wątku nie są obecni Forumowicze , założyli bramkę w tytule Miodowo pod dobrą nadzieją , a ja jakoś tej nadziei nie zauważyłam bo pozostając na tym wątku mam świadomość , że karmię Trolla. Ta nazwa tytułu Miodowa nie ma nic wspólnego z nadaną nazwą wątku przez Jolitę. Mam na tym wątku Jolity swoją długą obecność i poprzez swoją działalność na tym wątku, podtrzymuję nie przerywanie ten wątek spotykając się ze znajomymi. Jolita za swojego życia na ten wątek mnie zaprosiła i obiecałam jej , że tego wątku nie opuszczę i słowa dotrzymuję i będę na nim trwać do póki będę tylko mogła.
Dużo się zmieniło inni już dawno przenieśli się na inne watki, a pozostali od długich lat wcale tu się nie pokazują. Zostałam sama z Zosią i Bogusią , które tu jesteśmy od najwcześniejszych lat i teraz jeszcze inni sympatyczni Seniorzy do nas dołączyli.
Do zobaczenia na dalszych wpisach tego wątku. Zmienia się tu tylko nazwa na prawidłową założoną przez Jolitę "Pszczółki Jolity". Pszczółki - czyli te co lubią miód, a wszystko zostaje bez zmian i piszemy dalej niezmiennie tylko tytuł się zmieni na prawidłowy, cały czas mamy wgląd i jesteśmy na wszystkich wątkach Jolity.



Ciąg dalszy wątku ;- "Pszczółki Jolity". Pszczółki - czyli te co lubią miód.

TERAZ SPOTYKAMY SIĘ TUTAJ.- kliknij na ten czerwony link i dołącz
do nas. http://www.klub.senior.pl/humor-zaba...post1329935530


Kliknij w powyższy link i przejdź do nas na stronę jako ciąg dalszy pod prawidłową nazwą;- " Pszczółki Jolity" - czyli te co lubią miód.

__________________
Moje obrazy, pochodzą z dostępnych stron w internecie.

Ostatnio edytowane przez basia2002 : 30-04-2023 o 19:36.