Wyświetl Pojedyńczy Post
  #11605  
Nieprzeczytane 12-06-2019, 14:12
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał danusiia
Cześć!Widzę Aniu,że jesteś na detoksykacji owocowo-warzywnej?!Taki obiad albo sniadanie to
jest bomba na detoks!!Super,ja przez 3 dni schudłam 2 kg.Głównie woda i złogi!!Jeszcze wprowadziłam do picia litr soku z natki pietruszki,ogórków swieżych i garsci szpinaku.Oczywiście z litrem wody a pietruszki trzeba ze 2 pęczki.Działa jak perszing.
W Niemczech byłam na diecie głodowej bo jadłam tylko wtedy kiedy byłam głodna tj.ze 2 razy na dzień..Zrobiłam się drobna.

Ale nie narzekam.Moge się schylić klęknąć bez wysiłku!!Ciekawa jestem co jeszcze jesz zdrowego Aniu?


Z tym oczyszczaniem to trzeba uważać...nic na huraaa bo jak za szybko to organizm nie nadąża z usuwaniem toksyn a chyba wiesz co toksyny mogą powodować.

Przez 3 dni w dół 2kg uważam, że to za dużo. Ja przez rok 10kg
Co jem? praktycznie wszystko lecz
wyeliminowałam ziemniaki i makaron, ograniczyłam jedzenie gotowane natomiast wprowadziłam różne rzeczy na surowo z dodatkiem ziół, przypraw, nasion.
Wprowadziłam suplementy: OPC i MSM , doczytaj.
Żadnych leków stałych oczywiście nie biorę.. suplementuję się też tym co mam w ogródku mniszek, pokrzywa itp co też wprowadzałam pomału.
Używam czasem śladowe ilości cukru, mąki.
Ogólnie zmieniłam żywienie.

Aktualnie są czereśnie, polecam a z wysuszonych ogonków herbata czyści przewody moczowe
__________________

Ostatnio edytowane przez Arti : 12-06-2019 o 14:18.
Odpowiedź z Cytowaniem