Wyświetl Pojedyńczy Post
  #204052  
Nieprzeczytane 24-04-2024, 18:13
ditta hop's Avatar
ditta hop ditta hop jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Mysłowice
Posty: 13 164
Domyślnie

Witajcie dziewczyny.
Pogoda brzydka, zimno i pochmurno choć troche cieplej niz wczoraj.
Małgosiu ja tez nie mam często z kim pogadać, ileż mozna z dziećmi. Mlodzi sa zagonieni, tym bardziej że czeka ich wyjazd do Turcji na 5 dni, potem w połowie maja do Barcelony na 4 dni szkolenia.
Nic nie można zrobic w ogrodzie, ręce opadają jak patrzę ile zła zrobiły te przymrozki nocne. 0woców nie bedzie, kiwi zmarzło, truskawki też. Drzewa owocowe, kwiaty czarne zmarznięte. Nie chce widzieć tych cen które będziemy płacic aby zos zjeść.
Muszę kupic sobie cos do ubrania, wszystko juz opatrzone. kupione dawno, rzadko noszone bo gdzie ja w tym pojdę jak mieszkam w takiej dziurze.Kosciol 2 sklepy, szkoła nawet na specer mi sie nie chce wyjść aby oglądać te same domy. Ludzi coraz mniej sie zna, same nowe twarze. To właściwie sypialnia dla ludzi, ktorzy zbudowali sobie domy i wracają wieczorem do nich. Kiedyś znało się każdego dzieciaka od kogo jest. Dzieci spotykały sie grały w piłkę. Teraz rodzice zawożą i przywozą dzieci samochodami, po szkole nie maja żadnego kontaktu z rowieśnikami poza szkołą.
Koniec tego marudzenia. Miłego wieczoru.

__________________
Grażyna

Moje ustronie
Odpowiedź z Cytowaniem