Wyświetl Pojedyńczy Post
  #4021  
Nieprzeczytane 03-06-2012, 16:38
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie

Cytat:
Napisał adam123135
Pani Lilo!Brawo!Dotyczy opinii na temat wypowiedzi p.Zdzisława.Czytając go,stwierdziłem,że nie będę więcej zaglądał do jego wpisów-są beznadziejne i przypomina mi się tzw.komuna.Chodzi mi w tym momencie o pociski amerykańskie Pershingi / które miały prawdopodobnie zasięg na Europę Środkową,a więc na Polskę /,które wywołały u niektórych ,,oszołomów,, w Polsce panikę / propaganda czerwonych robiła swoje u niektórych podobnym p.Zdzisławowi!-dużo oglądali dziennika tv,a pomijali WOLNĄ EUROPĘ!/.Dzisiaj osobnicy typu Zdzisław postępują podobnie,wyłączyli mózgi a włączony mają na codzień tvn24! Nie należy takim się dziwić.Im ryśki,zdzichy,miry,sobiesiaki nie przeszkadzaja,im przeszkadzają MOHERY oraz RADIO MARYJA! Z tzw. komuny Zdzisławy nie mogli ścierpieć WOLNEJ EUROPY i twierdzili,że radiostacji tej słuchają ludzie,którzy nie orientują się w polityce i łatwo nimi manipulować,że słuchacze WE to ludzie co najwyżej z wykształceniem zawodowym itd.itp.AHOJ!

Adamie. Pan Zdzisław ( lubiany zresztą przeze mnie dla innych przymiotów niż polityka) poczuł się obrażony, nie rozumiejąc że sam obraża polityka największej partii opozycyjnej.

Może zrozumie, jeśli ktoś założy wątek pt.
''Boże miej w opiece Tuska, bo durnieje''.
Pozdrawiam..

Inna sprawa, że alergię należy traktować tylko wapnem musującym.