Wyświetl Pojedyńczy Post
  #7  
Nieprzeczytane 16-04-2008, 03:13
asiok asiok jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Posty: 16
Domyślnie

Witaj!
Mam kilka uwag:
1. Bardzo poważnie rozważ zakup Maca. Pamiętaj, że nie da się na nim uruchomić niemal żadnych programów popularnych wśród Twoich znajomych.
Zobaczysz w gazecie płytkę z programem do rozliczania podatków? Ups, mam Maca, to mi nie zadziała.
Zobaczysz gierkę, w którą chciałabyś sobie zagrać (Ty lub Twój syn/wnuk/ktokolwiek)? Ups, mam Maca, to mi nie zadziała.
Będziesz chciała odczytać list, jaki ktoś do Ciebie napisze w edytorze Word i wyśle e-mailem? Znowu to samo...
Firma Apple i jej komputery Mac różnią się zdecydowanie od najpopularniejszych komputerów - tzw. PC. Mają inny system operacyjny i nie są zgodne z wieloma popularnymi standardami. Nie chciałbym tu się wdawać w dłuższe wypowiedzi i marudzić Wam historią - tak w skrócie Mac'i były lepszą alternatywą od PC-tów ale... Wygrał PC.
Jeżeli jeszcze nie nabyłaś Maca - rozważ to ponownie bo może się okazać, że wydasz dużo pieniędzy i za kilka tygodni... kupisz PC.
2. Co do Acerów - niestety są to tanie, byle-jakie notebooki. Produkowane są zgodnie z zasadą: byle co byle tanio. Jeżeli coś się stanie - nie mają nawet serwisu gwarancyjnego w Polsce, trzeba je wysyłać na Słowację do naprawy... Można znaleźć w tej samej cenie notebooki Fujitsu-Siemens czy MSI - a są to sprzęty, co do których istnieje przynajmniej jakiś polski serwis...
I co do pokazywanych czasem testów tych notebooków - wszystko fajnie, ale ci testerzy używają ich przez raptem kilka dni - nie widziałem nigdy testu, który trwałby przez przynajmniej kilka miesięcy - a notebooka używamy przecież przez kilka lat.. A już po paru miesiącach odpadają pierwsze klawisze, potem pękają zawiasy itd. itp. Generalnie - koszmar....
Pozdrawiam i mam nadzieję, że nie zanudziłem
asiok
Odpowiedź z Cytowaniem