Wyświetl Pojedyńczy Post
  #109495  
Nieprzeczytane 22-06-2018, 14:33
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 667
Domyślnie

[quote=Hypatia]
Cytat:
A ja Ci mówię Pluto, że oni okrutnie tęsknią za sujuszem bratnich narodów demokracji ludowej i dozgonną przyjaźnią z Putinem. Tęsknica ich taka dusi, że uchhhhhh.

To jest oczywista oczywistość. Dlatego ich ta Unia uwiera.
Oni by chcieli szmal doić, a KACZYŃSKI być za cara Putina żeby mu nikt nie podskoczył powyżej kolana.
Zobacz ilu kandydatów na Dzierżyńskich i pałkarzy jest w tej sitwie. Plus ilu Urbanów i Szczepańskich. Ilu pożytecznych idiotów, których można na kopy wymieniać.

Cytat:
Upewniła mnie w tych przypuszczeniach tzw głowa państwa odżegnując się od .........państwa demokracji liberalnej.
Zara! Stop! Bo już się z letka pogubiłem. Tyle tam głów, a co jedna to bardziej pusta, że brak jasności w temacie.
Aż zacząłem selekcję robić i wynik jakiś dziwny mi wyszedł.
I aż wierzyć mi się nie chce, że to prawda jest.

Cytat:
I wszystko stało się jasne, pierwszy sekrtarz jest, KC jest, o przewodniej roli partii uslyszysz w kurwizji, publicznym radi oraz tzw patriotycznych brukowcach, więc jest już kropka nad i bez udziału Moni O.

Nie usłysze, bo nie korzystam. A co do KC to z moich obserwacji wynika, że jest jednoosobowe i takiego "miru" to nawet Jaruzelski nie miał wśród wykonawców.

Cytat:
Ps. Swoją drogą pojęcia "Patriotyzm" i "Ojczyzna" wypaczyli i zdewaluowali bardziej niż poprzednicy z nieboszczki PZPR.
Hypatio!
Czasy się zmieniają i KACZYNSKI zarządził postęp.
I jest, bo "polcy i polacy przez 8 długich lat" a teraz jest marsz ku świetlanej przyszłości.
Odpowiedź z Cytowaniem