Wątek: To swiat!
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #41  
Nieprzeczytane 12-07-2016, 22:40
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

[quote=Frat]
Cytat:
Przecież nie chodzi tu o akceptację z uwagi na nazwisko lub zewnętrzny wizerunek, bo gdyby tak miało być, to pewnie wolałbym np. Magdę Ogórek. Ona nawet w roli prezydenta odnaleźć się potrafi, a i z Putinem pogadać się nie boi, bo wspominała coś o tym.
Jako szefa ??? Nie wierzę
Cytat:
A co do tych zagranicznych, przywódczych kobiet, to najbardziej podoba mi się pani Ursula, która u naszego zachodniego sąsiada za ministra obrony robi. Tak jakoś od razu bezpieczniej czuję się, widząc jej lwią fryzurkę, a i NATO bardziej mi się wtedy podoba.
W porównaniu z Antkiem M. to poczucie bezpieczeństwa wzrasta niepomiernie.
Cytat:
Masz rację, że w świecie muzułmańskim też widać wybitne kobiety u szczytów władzy, ale jakoś nie widać, aby zmieniało to zasadnicze relacje w układzie kobieta – islam.

Fracie! Przy damskim kwartecie to ja nie jestem pewien kto w takim układzie jest szefem korporacji Plus jeszcze teściowe
Cytat:
Oto credo prawdziwego muzułmanina:


Nie chce mi się szukać, ale to jak bym oglądał Natanka w letkim przebraniu i niedawno w tv pokazywali jakiegos egzorcystę co złego ducha wypędzał z jednej nieletniej po wielekroć
Jak do tego zestawu dołożyć paru cadyków, pastorów, sikhów, a i buddyści też potrafią być całkiem ciekawi wbrew ogólnie przyjetym sądom.
Odpowiedź z Cytowaniem