Wyświetl Pojedyńczy Post
  #110724  
Nieprzeczytane 22-07-2018, 17:05
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał wankabor
Czytam dużo, bo już jestem w takim wieku i w takim stanie zdrowia, że większość czasu spędzam samotnie w domu. Komputer jest moim przyjacielem. Największym szacunkiem darzę ludzi mądrych i uczciwych. Nic nie przyjmuję "na wiarę", wszystko analizuję, mam własne doświadczenia i poglądy. Dzięki internetowi mam wielu przyjaciół i ludzi których lubię. Dyskutuję z ks. Wojciechem Lemańskim i ks. Stanisławem Walczakiem, mam przyjaciół internetowych w Izraelu.

Porzuciłam religię po zapoznaniu się z historią Watykanu i osobistych doświadczeniach w tej dziedzinie. Niektórą wiedzę przyjmuje się " na wiarę" bo nie musi się udowadniać teorii Kopernika, Einsteina i innych uczonych, chociaż wiem ,że w różnych dziedzinach wiedzy, nauka nieustająco czyni postępy. Natomiast nie wierzyć w gusła, jest oznaką mądrości.

każdy ma swoje oglądy, doświadczenia i poglądy i mnie nic do tego...pozdrawianki.
Odkąd ks Lemański chodził z kodem, kiedy wyrzucili go z Kościoła nie wysłuchali w Watykanie i kiedy teraz została zdjęta z niego suspensa.
Jako ksiądz i jako człowiek jest dla mnie osobą w tym co robi, czy będzie robił osobą podejrzaną.

No bo wiesz, spowiadać ludzi będzie, o nastrojach wśród ludzi będzie wiedział
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem