Wyświetl Pojedyńczy Post
  #25  
Nieprzeczytane 21-08-2008, 00:18
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pani Slowikowa
eeee tam taki jest kazdy senior nie tylko polski czy europejski..Po prostu nie wszyscy juz sa tacy swiatowi i bywalcy... Co wcale nie znaczy ze ten senior nic nie wie i jest gorszy od mlodych.. Oj , jeszcze ci mlodzi duuuuuuuzo mogliby sie od tych seniorow nauczyc.. gdzyby tylko chcieli.

Asiu ,tak ,ale ja usiłowałam przedstawić przeciętnego seniora ,a nie bywałego ,kulturalnego ,wykształconego ,mądrego ,władającego biegle językami ,mającego licznych przyjaciół i życie osobiste ,podróżującego ,otwartego ,biegającego z wprawą po internecie ,czynnego i godnie żyjącego z owoców swej pracy na zasłużonym odpoczynku.To NIE jest obraz przeciętnego polskiego seniora tylko pewnej nie tak znów bardzo licznej grupy.Przeciętna moim zdaniem jest taka jak przedstawiłam co czynię na podstawie literatury oraz własnych obserwacji
Zresztą to forum niestety, w wielu wypadkach moje obserwacje potwierdza- jakkolwiek trudno powiedzieć ,żeby większość wypowiadających się tu była reprezentantami smutnego polskiego przeciętnego seniorstwa.
Dla tego chodzi mi po głowie pewien pomysł ,żeby w maleńkim zakresie tę sytuację starć się na poziomie bardzo wąskim i lokalnym zmieniać
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem