Wyświetl Pojedyńczy Post
  #6  
Nieprzeczytane 22-10-2017, 16:29
stefan52 stefan52 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Miasto: łódź
Posty: 10
Domyślnie

Zgadzam się z monkz. Nie ma czegoś takiego jak zupełnie darmowy rachunek bankowy. Nie oszukujmy się banki muszą na czymś zarabiać i jeśli nie pobierają opłaty za prowadzenie rachunku czy kartę to gdy chcemy wykonać bardziej skomplikowaną operację to musimy zapłacić dodatkową prowizję. Całkiem przyzwoitą ofertę ma Deutsche Bank: https://www.deutschebank.pl/klienci-...owe-dbnet.html Oferta skierowana dla osób mających dostęp do internetu i chcących korzystać z konta internetowego. Za przelewy wykonywane za pośrednictwem internetu nie pobierana jest opłata. Podejrzewam, chociaż do końca nie wiem, że przelewy złożone w oddziale pewnie podlegają jakieś opłacie. Pewnie podobnie jest z wpłatą i wypłatą w kasie oddziału. Bezpłatnie możemy korzystać z bankomatów Deutsche Banku i sieci Euronet. Opłata za obsługę karty wynosi 0 zł jeśli w danym miesiącu zapłacimy kartą na łączną kwotę 500 złoty. W przeciwnym przypadku jest jakaś opłata. Ja płacę kartą w każdym możliwym miejscu więc jaka opłata jeszcze mi się nie zdarzyła,. Piszę o tym, bo wiele banków stosuje u siebie taki zapis i warto zwrócić na to uwagę przeglądając oferty.
Odpowiedź z Cytowaniem