Wyświetl Pojedyńczy Post
  #40  
Nieprzeczytane 23-09-2018, 15:12
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 623
Domyślnie

[quote=waclaw46][size="3"]
Cytat:
Mówisz Pluto o transparentności , Podaj stronę autoryzowaną przez PO gdzie możemy zobaczyć kto wpłacał na tą partię darowiznę i ile.
a co nas obchodzi PO? czy inna partia?
założyłeś wątek BIEDROŃ jak złożysz PO, PiS czy KUKIZ to będziemy się nimi zajmować.
Cytat:
Napisałeś pod publiczkę. Pluto chce wiedzieć ile pieniędzy z darowizn otrzymuje PiS na swoją działalności listę osób wpłacających może jeszcze adresy zamieszkania.
Byłoby transparentnie i jasno. a wręcz uczciwie.
Cytat:
Partii Biedronia jeszcze nie ma nawet nie ma nazwy .Jak będzie zarejestrowana Partia będzie program.
To po co nam głowę niebytem zawracasz? na razie to mamy drobnego kombinatorka co zamiast robić do czego się zobowiązał to olewa robotę i dorabia za turystę i cudotwórcę. Czyli OSZUKUJE.
I PARTIA? a mówił że partii nie lubi? To KTOŚ tu kłamie

Cytat:
Możesz powołać swoją partię Pluto, przedstawić swój program w internecie i na forum Senior Cafe ,

MOGĘ!!!Jak się zdecyduję dam ci znać.
.
Cytat:
Ja nikogo nie wciskam ,popieram tych co coś chcą zrobić dla innych,
To Biedroń sam się tu wpisał???
Cytat:
.W demokracji szanuje się też mniejszość i ją się wysłuchuje , nie wiesz o tym .?????
Mnie jego mniejszość zupełnie nie przeszkadza więc nie wciskaj kitu. Sam masz dziwne skłonności coś tak plastycznie wyartykułował.
Mnie Biedroń interesuje jako polityk co chce być premierem. A tu tandeta zalatuje i lewizna.
Kiedy BIEDROŃ ma czas na urzędowanie w Słupsku kiedy przez 2 miesiące objeżdża 30 miast wzdłuż i w szerz kraju?
Odpowiedź z Cytowaniem