Wątek: Ja, alkoholik
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #3  
Nieprzeczytane 26-09-2009, 18:10
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Napotkałem dziś w innym wątku taki tekst.
Cytat:
Jest tutaj watek, o alkoholikach i po sposobie wyrazania mysli odrazu widac w czym gustowal piszacy.
Ba nie trudno się domyślić, że pisząca te słowa miała mnie na myśli. Wcale nie ukrywam od początku swego pobytu tu w klubie swojej niechlubnej przeszłości. Ma ktoś coś do mnie proszę bardzo tu jest do tego odpowiednie miejsce. Buntuję się jednak gdy ktoś pisze w ten sposób o mnie w innych wątkach. Może jej to sprawia radochę?
Miesiąc temu napisałem też w uzależnieniach

Cytat:
.... mogłem siedzieć cicho jak mysz pod miotłą ze swoim problemem alkoholowym. Kto by widział, że piłem? Nikt!!
Chcę jednak pokazać, że można przestać pić, nie jestem jednak specjalistą w tej trudnej dziedzinie, próbuję naświetlić sprawę z każdej wiadomej dla mnie strony. Spotykam też tych którzy podobnie jak ja zaprzestali picia. Oczywiście jest druga strona tych co dalej chlają.

Dlatego też ostrzegam przed nadmierną wylewnością w innych wątkach. O wyciąganiu naszej przeszłości przez osoby podłe już niejedna osoba się przekonała.
Miłych i trzeźwych dni dla wszystkich.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem