Wyświetl Pojedyńczy Post
  #9  
Nieprzeczytane 13-03-2010, 02:49
BolekStan BolekStan jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Australia
Posty: 12
Domyślnie

Cytat:
Napisał Leon Chalimoniuk
Wita, Mam 80 lat i jestem sprawny fizycznie, mimo iż reumatyzm atakuje wszystkie moje narządy ruchu juz od około 50 lat. W codziennym życiu stosuję medycynę praw natury. Człowiek jest cząstką natury, która w ciagu milionów lat ukształtowała anatomie i fizjologię organizmu człowieka. Istnieja więc prawa natury, które na codzien decyduja o naszym zdrowiu. Przyczyną chorób reumatycznych jest okresowe niedokrwienie komórek i tkanek narządów. Znając przyczyny tych chorób mozna je leczyć i zapobiegać w sposób naturalny bez lekarstw i operacji jak ja to czynię. Napisałem ksiązke pt"Leczenie reumatyzmu i osteoporozy własnym organizmem" , w której opisuje choroby nawiedzające mój organizm. Podaję co, jak i dlaczego robiłem aby opanowac te choroby. Wspominam o książce aby pokazać, że nie jestem jakimś szlabierzem, przedstawiającym nierealne do osiągnięcia rzeczy. Zachęcam do stosowania praw natury w leczeniu reumatyzmu.
Mam 63 lata i nie napisałem książki a problemy ze stawami nie 50 lat a zaledwie jeden miesiąc z którego tylko 2 tygodnie stosowałem "Reuma salt" zawierającą 75 % soli chyba potasowej 2 razy dziennie po pół łyżeczki i problem zniknął bezpowrotnie.
Tanio, szybko i skutecznie a trudno było zginać przeguby czy zacisnąć pięść.
Koniec mojej książki.
Odpowiedź z Cytowaniem