Wyświetl Pojedyńczy Post
  #26  
Nieprzeczytane 16-11-2010, 13:37
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Czytam Wasze posty i widzę, ze jak do tej pory jestem jedyna która całe życie ( od urodzenia po dzień dzisiejszy) mieszka w jednym miejscu....
Ale muszę Wam się przyznać, że nie lubię mojego miasta ....i nie podoba mi się moje miasto...
Leży ono zbyt blisko Łodzi , stanowi jak gdyby jedną aglomeracje....coś jak na Śląsku
( Katowice i miasta ościenne) lub na Pomorzu ( Gdańsk, Gdynia i Sopot ).....i dlatego zawsze Łódz "pasożytowała" na moim mieście....włodarze Łodzi zabierali fundusze i inwestowali w Łódż, a moje miasto popada w ruine
Podam prosty przykład....były prezydent Łodzi....Kropiwnicki....wymyslił tramwaj regionalny który miał kursować pomiędzy Pabianicami, Łodzią i Zgierzem ( drugie miasto należące do aglomeracji łódzkiej )....i co ?????....ano, kosztowało to mase pieniędzy....ale ów tramwaj do Pabianic nie dotarł....ale kasy Kropiwnicki mojemu miastu już nie oddał....
Moje miasto nie ma szczęścia do dobrego gospodarza....jak patrzę na tych co się teraz pchają do ....koryta....to ręce mi opadają i wcale nie pójdę na wybory...


Ja podobnie jak Ewa-Nika....małe miasteczka lubię... ale tylko turystycznie....kocham zgiełk i gwar dużego miasta...