Wyświetl Pojedyńczy Post
  #16  
Nieprzeczytane 30-10-2009, 15:01
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mavronka Freydis
W polskich szkolach byly lekcje wychowawcze, na ktorych omawiano nieprawidlowe zachowania uczniow, ale rodzice zgodzili sie na wprowadzenie w ich miejsce lekcji z religii.
Dawniej wyklady z kontroli emocji (anger management) byly prowadzone tylko na specjalistycznych kursach dla dyplomatow i oficerow wywiadu. Ale powstaly placowki typu "Instytut Medycyny Behawioralnej" i rozpoczal sie niekontrolowany swir w malpowaniu anglojezycznej terminologi.
Zachodni behawior w polaczeniu ze wschodnia mentalnoscia mogl wywolac u niektorych Seniorow ABD (Assoholism Brain Disorder). http://www.theasininityexpose.com/services.html

Ciekawa jestem jak jest w szkolach w Izraelu?? Czy sa lekcje religii?? Czy sa lekcje wychowawcze?? Co z edukacja seksualna mlodych?? Powiedz cos wiecej o twoim kraju.. Bardzo jestem ciekawa.. A moze zaloz nowy watek o Izraelu??

Bardzo chcialabym kiedys odwiedzic ten kraj ale caly moj czas "wakacyjny" przeznaczam na wyjazdy do Polski i Wloch.. i na turystyke zostaje mi malo czasu. Moze kiedys?? Fajnie byloby dla nas miec jakiegos wirtualnego przewodnika.
__________________
"Dobry malarz musi namalować dwie rzeczy: człowieka oraz istotę jego duszy."
Leonardo DaVinci
Odpowiedź z Cytowaniem