Wyświetl Pojedyńczy Post
  #1127  
Nieprzeczytane 23-05-2020, 22:54
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 808
Domyślnie

Gienek nie zrozumiałeś , dlaczego masz sie bać i nie pisać. Przecież wiesz , że my Cię wszyscy lubimy. Bogusia napisała , że chciałeś uhonorować mnie tą trochę niedźwiedzią przysługą . Miała na myśli Moderatora . Gienek nie obrażaj się .
Ja Ci to chciałam wyjaśnić, żebyś wiedział , że Moderator ma wiele obowiązków .

Bogusiu , wielkie brawa dla wykonawcy Tunelu. Bardzo pomysłowo wykonany nawet by nikt nie wpadł na taki pomysł , że tak można .
Macie bardzo ładne Ranczo jest przy czym popracować. Sad bardzo duży to i owoce
do przetworów będą i znowu dużo obowiązków , żeby to przerobić.
Mój Zięć ze stajnio stodoły to zrobił garaż na samochody . Dach musiał też wymienić bo by się zawalił kosztowało to trochę , ale reszta uratowana, w dachu wstawił okienka , dzięki czemu jest w dzień widno. W części stajennej zrobił Garaż i powiększył drzwi i zrobił podnoszone , gdzie mieści się jego samochód i duży Motor , którym też jeździ bo należy do Klubu Motocyklowego.
To chyba taka potrzeba mężczyzn wieku średniego, że Motor musi też być . W latach 90-tych było takie powiedzenie... /Wiesz, skóra , Fura i komóra./ Mam dla Zięcia duże uznanie bo to pracowity chłopak, Tur do pracy i tak samo jak Wy pozmieniał ten dom nie do poznania, a zdrowia za bardzo nie ma dlatego się martwię.
Widać , że Wy oddaliście się całkowicie sumiennej pracy. Bogusiu macie bardzo duży sad dużo zieleni, cudowne powietrze. Najważniejsze , że macie duże chęci tylko podziwiać pracowitych ludzi i Was też podziwiam jak się chce to się zrobi. Inspekta i Tunel to super pomysł.
Nie przemęczajcie się zbytnio, dużo zdrowia bo to jest podstawa , a Dom Balkon i całe obejście macie piękne. Śpij słodko , dobrego wypoczynku i dobrej nocy.



Data 23.05-2020, godz.23.54 Strona 308. # 6146
__________________
Moje obrazy, pochodzą z dostępnych stron w internecie.
Odpowiedź z Cytowaniem