Wyświetl Pojedyńczy Post
  #1  
Nieprzeczytane 02-02-2010, 22:37
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie Moje credo polityczne...


1. Dziekuję Panu Janowi Kułakowskiemu za reprezentowanie Polski w negocjacjach z Unią, szacun dla Pana bo uzyskał Pan tyle, ile było do ugrania,

2. Dziękuję SLD, która była ch*jową partią ale zrozumiała, na czym polega interes Polski i wprowadziła nas do Unii i NATO,

3. Dziękuję Leszkowi Balcerowiczowi za ustalenie stabilnych reguł gry, faktem jest, ze spekulanci zarobili ale równiez faktem jest, że własnie prowadziłem działalność gospodarczą i wiedziałem, jak kalkulować ceny,

4. Dziekuję Panu Jerzemu Buzkowi, którego uważałem za marionetkę sterowaną przez pięknego Mańka ( Marian Krzaklewski), który rozpoczął 4 reformy i został przewodniczącym Parlamentu Europejskiego, jak ktos tego nie widzi to jest kartka na usługi lekarskie..

5. Dziekuję tym wszystkim ludziom, którzy byli uprzejmi wypełnić nalezycie wnioski o dotacje z Uni Europejskiej, dzieki którym mam wodociąg na działce (taaaaa, pieprzony sobek jestem) ale dużo jeżdżę samochodem i widzę, że coś ruszyło w drogach i w ściekach,

6. Dziekuje tym wszystkim ludziom, którzy wykupili mieszkania w byłej NRD i bezpośrednio walczą ze sloganami pod tytułem Polnische Wirtschaft, bo z niemieckiej strony maja bliżej i szybciej do Polski, a mieszkania tańsze były

7. Uprzejmie informuję pozostałych, że w interesie Polski leży dogadanie sie z Ukraińcami, Białorusinami, Litwinami coby te tereny wspólnym dziedzictwem były

Z poważaniem
Były dyktator, obecnie niezależny przedsiębiorca
JWStalin
__________________