Wyświetl Pojedyńczy Post
  #1482  
Nieprzeczytane 28-02-2021, 22:49
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 804
Domyślnie

Witam ponownie. Witam Basię - emka46. Zaskoczyłaś mnie wiadomością o Twojej operacji na kręgosłup bo nic nie wspominałaś. Natomiast dobra wiadomość to ta , że już miałaś operację i teraz powoli dojdziesz do zdrowia tylko trzeba jeszcze czasu.
Cytat:
Napisała emka46;- nie mogłam chodzić, odbarczyli nerw kulszowy, wstawili dwa inplanty,operacja koło 6 godz, w czwartek i po spionizowaniu w sobotę do domu.
Chodzę, ale to nie to co przed operacją a na następną nie mam ochoty, chyba, że wezmą mnie z ulicy. Wróciłam na parę dni do miasta, zaglądnę częściej, na wsi internet jest do kitu.
Domyślam się , że masz domek na wsi bo sama piszesz , że teraz jesteś w mieście. Może i to lepiej dla Ciebie, a na wieś to możesz wrócić , ale już nie możesz pracować jak na razie w ogrodzie , chociażby przy kwiatach. Pozdrawiam Cię serdecznie, szybkiego powrotu do zdrowia Ci życzę.
Jurek wcale nie za dużo Cię na Forum , a wręcz odwrotnie, dziękuję , że odpisałeś na moje pytanie. Wzruszyłam się jak przeczytałam Twój wpis , napisałeś wcześniej.
Cytat:
Napisał Jurek;- Dzięki dziewczyny , że się cieszycie z mojego powrotu na łono Seniorka .
Ja , choćby "na czterech " bym się do Was doczłapał .
Za samo stwierdzenie warto wchodzić na Forum bo nawzajem wszyscy sobie jesteśmy potrzebni.
Cytat:
Napisała Bogusia; - Basiu wiosny nie widać trawa szaro-bura ..połaziliśmy dwie godziny po terenach przyległych do 2 rzek ..nogi nas bolą .Chyba kondycja po tym zarazie jeszcze słabiutka
Pisałam Ci , że musicie jeszcze na siebie uważać jeszcze za wcześnie na dłuższe spacery bo macie osłabiony organizm . Moja córka mówiła mi , że po tej chorobie szybko się męczy i Zięć też ma osłabioną kondycję, zwala winę na kolano brał zastrzyk , ale to nie to. Miejmy nadzieję , że do lata to się zmieni i będzie dobrze. Zdrówka Wam życzę.
Cytat:
Pisze Jarosław ;- Oczywiście, że nie wszystko się w życiu uda zrobić ale jakieś założenie trzeba mieć.
Jestem tego samego zdania i z reguły jak sobie coś zaplanuję zrobić to pnę do przodu i staram się tego dokonać, ale nie zawsze się uda bo przeszkodzą inne , ważniejsze sprawy , albo całkowita niemoc na zdrowiu i wtedy klapa. Wszystkie plany biorą w łeb.
Irenka obrazki wkleiła , relaxig niedzielny sobie zrobiła. Oglądam też czasami te odcinki co Ty " Co ludzie powiedzą" , ale nie wszystkie odcinki są od poniedziałku do piątku.
Pozdrawiam , chorym szybkiego powrotu do zdrowia, dobrze przespanej nocy . Dobranoc.
Data 28.02.-2021r. godz. 22:50 Strona 447. # 8939
Luty - 2021r.
__________________
Moje obrazy, pochodzą z dostępnych stron w internecie.
Odpowiedź z Cytowaniem