Wyświetl Pojedyńczy Post
  #1497  
Nieprzeczytane 13-03-2021, 15:42
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 804
Domyślnie

[IMG] Witam Cię Bogusiu. Z moich obserwacji nigdy nie zauważyłam , żebyś kiedykolwiek z naszego powodu na "Pszczółkach" spotkało Cię na tym wątku coś przykrego.
Cytat:
PISZE BOGUSIA:- są tacy co im się nie podoba ,może zazdroszczą mojego gadulstwa?..Nieważne ja nie jestem 500-setka żebym się każdemu podobała Zawsze można nie czytać ..to nie jest przymusowe
Natomiast jeśli chodzi o mnie to byłam użądlona na tym wątku niejednokrotnie , ale żądło da się wyjąć i przeważnie zdycha ta Pszczoła co użądli. Nawet zaczęłam prowadzić swój watek archiwalny i prowadzę go do dzisiaj , żeby łatwiej trafić do tematów o czym piszę. Bogusiu ja też tu bardzo dużo piszę i co z tego , masz rację jak się komuś nie podoba to niech nie czyta. Twoje zdjęcia są również bardzo ładne i podziwiam Bieszczady bo bardzo je mile wspominam , kiedy je zwiedzałam. Bogusiu u nas na Pszczółkach nie ma podżegaczy czy konfliktowych ludzi . Ja takich z miejsca unikam szerokim łukiem. Czuj się miedzy nami bezpiecznie i pokazuj nam swoje piękne fotki bo też lubisz fotografować. Nie ma osób którym by się nie podobały.
[/IMG]

Data 14.03.-2021r. godz. 15:43 Strona 455. # 9091
Marzec - 2021r.
__________________
Moje obrazy, pochodzą z dostępnych stron w internecie.

Ostatnio edytowane przez basia2002 : 15-03-2021 o 11:46.
Odpowiedź z Cytowaniem