Wyświetl Pojedyńczy Post
  #202  
Nieprzeczytane 23-05-2023, 21:33
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 926
Domyślnie Witam Pszczółki.

Bogusiu , pół hektara kosić. Trza się nadeptać , to kosą chyba czy kosiarka. Ja wykosiłem dzisiaj kosiarką spalinową 4 ary , zostało , bo deszcz mnie zaskoczył. Młodo wyglądasz tutaj Bogusiu na fotkach które dajesz. Chyba w lesie mieszkosz i korzystasz z leśnych plonów .

Jedzenie bez chemii, to se zgadzam.Jeszcze lesna herbata jest bardzo zdrowa , choćby liści nazbierać z malin . Super herbatka - zapach leśny jest w herbacie . Cóż koło mnie nie ma leśnych malin , tylko ogrodowe. . Nawet do lasu mam daleko z 4 km
Pod wieczór odwiedziłem bratanka , blisko mnie mieszka 500 metrów . Robi chłopak zalewa pod schody zewnętrzne . Będzie kostkę układał dookoła budynku czarną . Do zimy mu roboty nie braknie. Soboty i niedziele jeździ w danej firmie i wozi towar do marketów spożywczy. A 5 dni pracuje jako magazynier w Metalko. W naszej wsi jest wieki market budowlany , wszystko tam kupi, nawet i benzyna jest CPN. To 1 km ode mnie.Jest też bardzo duży sklep z porcelaną z całego świata . Możecie wrzucić na goglach Żernica . Głowa boli jak się tam wejdzie do tego sklepu. Ludzie z odległych miejscowości przyjeżdżają po zakupy porcelany. Tez tam kpiłem filiżanki i talerze, bo mi się rozbiły , bo suszarka spadła.
Pozdrawiam wieczorowo.
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem