Wyświetl Pojedyńczy Post
  #11  
Nieprzeczytane 20-10-2007, 23:29
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie Lila

dobry pomysl z tym wyrzucaniem garnkow...szkoda tylko ze nie robia ich z papieru..

Ja z makaronu robie tez szybkie danko i bardzo dobre.. Nauczylismy robic prawie wszystkich znajomych.. i nawet dzieci juz teraz lataja po miescie i krzycza ze wujek Sergio nauczyl je gotowac... A wiedzcie ze nie ma leniwszych ludzi do pitraszenia i zmywania niz tutejsi..
Tak wiec Potrzebny jest tez jeden garnek i noz.. te dwie rzeczy niestety nie moga chyba byc z papieru choc teraz po tym rozawazaniu polece zobaczyc czy takowych nie ma juz jako patenty bo jezeli nie to moje kochane... jestesmy "in busines"
No wiec gotujemy makaron al dente odcedzamy jak kartofle, bez durszlaka, czosnek kroimy w plasterki i rumienimy na oliwie w tym samym rondlu w ktorym gotowal sie makaron. Kroimy w powietrzu nad tym swieze pomidory ( 2-3) i na duzym ogniu okolo 10 minut doprowadzamy je do stanu sosiku na koniec dodajac bazylie ( swieza jezeli to mozliwe) Do rondla wsypujemy makaron i mieszamy elegancko..podajemy posypany parmezanem w tym samym rondlu ale... u sasiadki... Idziemy do niej z tym daniem bo chcemy ja poczestowac... Sasiadka cala zadowolona i po kolacji oddaje nam garnek czysty..
Czyli zostaje tylko noz do mycia
Odpowiedź z Cytowaniem