Wyświetl Pojedyńczy Post
  #33  
Nieprzeczytane 10-08-2007, 13:02
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Żarówka Czasami zdarza mi się myleć

Cytat:
Napisał baburka
W pewnym wieku zapewne większość z nas wyobraża sobie, jak będzie wyglądało miejsce wiecznego - oby! - spoczynku. Podobno kształt takich wizji wiąże się z naszą kondycją psychiczną, wizją osobowości i umiejscowieniem siebie w życiu. Mnie od dawna towarzyszą takie wyobrażenia, lecz zmieniają się w czasie. Ostatnio jakby mi się rozsypały czy raczej biegną w kierunku mało realnych wyborów. Jak to jest u Was?
...ale o zyciu raczej co przede mna niż o śmierci bo po co -niech sie moim pochówkiem martwią spadkobiercy (hi hi hi -długów chyba) Ni zawracam sobie glowy rozwazaniami czy b ede sie smazyc w smole czy nudzic w niebie -bo mieszcze się w 5% tych co jakby niekoniecznie....Wyglad mego grobowca nie ma dla mnie kompletnie zadnego znaczenia -chcialabym uniesc sie gdzieś z dymem raczej .Mysle ciagle naiwnie ,ze mam przed soba ZYCIE a jesli nawet nie -to i tak stanie sie to bez mojego udziału i wpływu -wiec po co sobie ostatnie promyki slońca zasłaniać.Coś cię dopadlo widze barburko -albo jestes taka gleboko refleksyjna -ale tak o świtaniu????
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie

Ostatnio edytowane przez Malgorzata 50 : 10-08-2007 o 13:04.
Odpowiedź z Cytowaniem