Wyświetl Pojedyńczy Post
  #5  
Nieprzeczytane 22-08-2017, 23:13
Barbara1956's Avatar
Barbara1956 Barbara1956 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Miasto: Warszawa
Posty: 253
Domyślnie Jesteś odważna a ja lubię takie osoby

Cytat:
Napisał danusiia
Witam! Basia- nie jesteś dziwolągiem! Ja też,pomimo swojego wieku odczuwam różne pragnienia z tym związane! A że nie mam tego w realu to marzę, marzę aż....Każdemu człowiekowi potrzeba bliskości drugiego człowieka,nawet tej intymnej!A może teraz przede wszystkim tej.Tak jak pisałaś nie obawiamy się ciąży,możemy radośnie oddawać się rozkoszy i nie patrzeć na zwiędłe wdzięki!! Temat wątku fajny,szczery,ale każdy ma inne zdanie na ten temat.Piszcie więc bo ciekawa jestem co czujecie,co myślicie? Pozdrawiam.


Gdy przeczytałam to co napisałaś to oczywiście zobaczyłam jaki masz profil dostępny dla innych forumowiczów. Jesteś bardzo odważną kobietą bo pokazałaś swoje prawdziwe zdjęcie. Ja taka odważna nie byłam i w awatarze pokazałam ślicznego kotka, chociaż nie mam się czego wstydzić - tak jak Ty.

W necie poszukałam też czy mieszkamy daleko od siebie i niestety okazało się, że bardzo daleko. Ja bardzo potrzebowałabym takiej silnej przyjaciółki, która wie czego chce i nie wstydzi się mówić szczerze. Właściwie to trzymanie się tzw. "konwenansów" ogłupia i zuboża życie.

Może jednak kiedyś się spotkamy a przynajmniej poklikamy sobie w tym portalu?

Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem