Wyświetl Pojedyńczy Post
  #3299  
Nieprzeczytane 26-02-2014, 20:53
hala51 hala51 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: łódzki,Polska
Posty: 577
Domyślnie Do olek466_Bożenki

Cytat:
Napisał olek466 _ Bożena
Dzięki Halu, koleżanka przeczytała dzisiaj inf. od ciecie i zadzwoniła do Budowlańca z prożbą o rezerwacje dwójki od południa.
Zobaczymy czy dostanie a opinie o tym san. napisze po jej powrocie w kwietniu.
pozdrawiam Bożena
Bożenko, podejrzewam, że Twoja koleżanka będzie bardzo mało korzystać z pokoju. Ja miałam pokój z widokiem na zasyfiałe zaplecze podwórkowe, ale w pokoju tak naprawdę tylko spałam. Resztę czasu spędzałam poza budynkiem, bo w Szczawnicy naprawdę nie można się nudzić. Jest tam cudownie. Byłam tam dwa razy...przed modernizacją (w czerwcu 2008r.)i po częściowej modernizacji (przełom maja/czerwca 2012r.)...plac Dietla był jeszcze w remoncie (w ogóle w ramach środków unijnych władze wyznaczyły do remontu wiele starych willi (czyt. ruder), gdyż chcą przywrócić Szczawnicy jej pierwotny wygląd, a więc modernizacja będzie jeszcze trwać). Pijalnia wód już była w starym, pierwotnym, ale wyremontowanym budynku. Na Słowację jest ok. 5 km, ale to cudny spacer brzegiem Dunajca...widoki na góry...cud! Piękna nowa promenada nad rzeką Grajcarek. Zachęcam do wjazdu na Palenicę, wejście, tudzież zejście z niej. My łaziliśmy gdzie się dało. Rowerami jeździłyśmy do Czerwonego Klasztoru na Słowację (wypożyczalni rowerów jest masa)...też polecam. Zresztą dużo wycieczek organizuje miejscowe biuro turystyczne. Ani jeden dzień nie był nudny Zachęcam także do obejrzenia Szczawnicy na YouTube - wystarczy wpisać w google "szczawnica moja milosc youtube". Pozdrawiam Was obie i poprzez Twoją koleżankę ślę pozdrowienia dla umiłowanej przeze mnie Szczawnicy

Ostatnio edytowane przez hala51 : 27-02-2014 o 11:23.
Odpowiedź z Cytowaniem